Іванович Олена  

Змінилася назва вулиці: які документи доведеться переоформити?

// Юридична газета.- 2022. - 4 травня  ( 05.05.2022 )

Чинне законодавство не передбачає обов’язку вносити подібні відомості, оскільки зміна назви вулиці не є зміною реєстрації місця проживання. Перереєстрацію місця проживання особи можна здійснити під час заміни паспорта чи зміни прізвища, тобто коли виникає безпосередня потреба.
Варто зазначити, що на сьогоднішній день, реєстрація чи зняття з реєстрації місця проживання/перебування здійснюється відповідно до Порядку декларування та реєстрації місця проживання (перебування) затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7.02.2022  та до Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні».
У разі прийняття рішення про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць (проспектів, бульварів, площ, провулків, кварталів тощо), населених пунктів, адміністративно-територіальних одиниць, зміни в адміністративно-територіальному устрої на підставі відповідних актів вносяться зміни до реєстру територіальної громади, із збереженням попередніх даних, із подальшим внесенням цієї інформації до Єдиного державного демографічного реєстру в установленому Кабінетом Міністрів України порядку. Зазначені відомості за бажанням особи вносяться до відповідних документів, що містять відомості про місце проживання/перебування.
Чи обов’язково вносити зміни до документів на нерухомість?
Документи, що засвідчують право власності на нерухомість, залишаються чинними у випадку зміни назви вулиці, на якій вони розташовані.
  З повним текстом можна ознайомитись на сайті газети: 

https://yur-gazeta.com/golovna/zminilasya-nazva-vulici-yaki-dokumenti-dovedetsya-pereoformiti.html