Четыре наказания : о Т. Г. Шевченко
Анотація: Нарис А. Я. Конисського описує роки заслання (1847-1857) Тараса Григоровича Шевченка, коли царським указом він був не тільки засланий у солдати, але й позбавлений можливості писати картини та твори. За час перебування в Орській фортеці рядовий солдат Шевченко не мав права взяти в руки ні олівця, ні пера, ні паперу, і це стало найстрашнішим для художника і поета покаранням.
 
Аннотация: Очерк А. Я. Конисского описывает годы ссылки (1847-1857) Тараса Григорьевича Шевченко, когда царским указом он был не только сослан в солдаты, но и лишён возможности писать картины и стихотворения. За время пребывания в Орской крепости рядовой солдат Шевченко не имел права взять в руки ни карандаш, ни перо, ни бумагу, и это стало самым страшным для художника и поэта наказанием.
Бібліографічний опис: Конисский, А. Я. Четыре наказанія [Текст] : [о Т. Г. Шевченко] / А. Я. Конисский. - 23 с. // Русское богатство: Ежемъсячный литературный, научный и политическій журналъ. Февраль. - СПб. : Тип. 1-й Спб. Трудовой Артели. - №2. - С. 216-234.
Джерело електронної копії: Дніпропетровська обласна наукова бібліотека імені Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія
Опубліковано: 01.08.2019
Кількість переглядів: 1090
Переглянути