Краєзнавча Електронна бібліотека

ЛЕТОПИСЬ-9

> Анотація: Книга є одним з випусків щорічного наукового журналу, який видавався на початку ХХ століття в Катеринославі. Журнал містить статті, замітки і архівні документи з історії Катеринославської губернії, біографічні відомості про губернських діячів, історичні нариси про запорозьких козаків. Зокрема нарис Д. Єварницького про гетьмана П. Конашевича-Сагайдачного. У виданні представлений збірник українських замовлянь і заклинань, зібраних на Катеринославщині вченим-етнографом Я. Новицьким. Окремі нариси І. Огієнка присвячені розвитку культури, освіти та медицини м. Брусилова. У додатку представлений список членів Катеринославської вченої архівної комісії. Книга представляє інтерес для істориків, краєзнавців і всіх, хто цікавиться історією нашого краю.
Бібліографічний опис: Летопись Екатеринославской Ученой Архивной Комиссии [Текст]. Вып. 9 / под ред. А. Синявского. - Екатеринослав : Типография Губернского Земства, 1913. - 274 с.
Джерело електронної копії: Дніпропетровська обласна наукова бібліотека імені Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія
Опубліковано: 17.03.2023
Кількість переглядів: 306
Переглянути