Краєзнавча Електронна бібліотека

ЮЖНО-РУССКАЯ ОБЛАСНАЯ СЕЛЬСКО - ХОЗЯЙСТВЕННАЯ ПРОМІШЛЕННАЯ И КУСТАРНАЯ ВЫСТАВКА ВЪ ЕКАТЕРИНОСЛАВЕ 1910 года

> Анотація: Книга являє собою звіт-альбом про діяльність Південно-Російської обласної сільськогосподарської, промислової та кустарної виставки, що відбувалася в місті Катеринославі з 1 липня по 30 вересня 1910 р. Для її проведення було побудовано понад 50 павільйонів у Міському та Технічному садах (нині парк ім. Глоби). У першій частині видання висвітлюється виникнення ідеї устрою виставки та її організація, діяльність розпорядчого комітету та різноманітних комісій, дається загальний огляд та хроніка експозиції. У другій частині детально описуються представлені у різних відділах виставки експонати. Всього працювало 14 відділів та 10 підвідділів, у яких було представлено весь спектр сільськогосподарського та промислового виробництва, залізничної, інженерно-будівельної, гірської та соляної справи, кустарні промисли та ремесла півдня імперії та багатьох зарубіжних фабрик і заводів.Альбом містить велику кількість портретів, фототипій видів павільйонів, експонатів.
Бібліографічний опис: Южно-Русская областная сельскохозяйственная, промышленная и кустарная выставка 1910 года в Екатеринославе [Текст] / ред. А. Ф. Родзевич-Белевич. - Екатеринослав : Типо-Цинкография Густава Берса, 1912. - 666 с.: 1 л. фронт. (карта).
Джерело електронної копії: Дніпропетровська обласна наукова бібліотека імені Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія
Опубліковано: 19.01.2023
Кількість переглядів: 400
Переглянути