Краєзнавча Електронна бібліотека

Дмитрівка: від заснування до сьогодення : рекоменд. бібліограф. покажчик

Анотація: Черговий випуск із серії «Історія міст і сіл Дніпропетровщини» присвячений історії села Дмитрівка, яке нині входить до Миколаївської об’єднаної територіальної громади Синельниківського району Дніпропетровської області. Видання містить вступну статтю історика Ігоря Кочергіна, що ґрунтується на архівних дослідженнях і висвітлює історію села від заснування до останньої чверті ХХ століття, а також біографічний нарис про доктора історичних наук Ганну Кирилівну Швидько, життя якої було тісно пов'язане із цим населеним пунктом. Розділ «Бібліографія» містить 160 анотованих бібліографічних описів і не претендує на абсолютну повноту, але дає цілісне уявлення про історію, розвиток господарства, інфраструктури, культурного життя села, його видатних уродженців і мешканців. Видання доповнене іменним покажчиком для кращої орієнтації в матеріалах та ілюстраціями.Покажчик розрахований на дослідників історії села, організаторів туризму, вчителів і керівників туристичних гуртків, краєзнавців і всіх, хто цікавиться історією рідного краю.
Бібліографічний опис: Дмитрівка: від заснування до сьогодення : рекоменд. бібліограф. покажчик / Дніпропетр. управління культури, туризму, націонал. і релігій облдержадміністрації, Дніпропетров. обл. універсал. наук. б-ка ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія; [авт.-упоряд. А. Л. Залєвська, І. О. Кочергін; ред. І. С. Голуб]. – Дніпро : ДОУНБ, 2022. – 54 с. (Серія «Історія міст і сіл Дніпропетровщини»; вип. 7).
Джерело електронної копії: Дніпропетровська обласна універсальна бібліотека ім. Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія
Опубліковано: 01.12.2022
Кількість переглядів: 333
Переглянути