Краєзнавча Електронна бібліотека

Календар знаменних і пам’ятних дат на 2023 рік

> Анотація: «Календар знаменних і пам’ятних дат на 2023 рік» містить хронологічний перелік дат, які відзначає світова спільнота, найбільш важливих православних і народних свят, а також таких, що відзначають в Україні як державні або професійні свята, ювілейних дат видатних історичних постатей і визначних діячів сучасності, найбільш значущих знаменних дат у галузі культури, науки, техніки, літератури та мистецтва. Видання за змістом охоплює весь 2023 рік. Структурно календар поділено за місяцями, а події, що не мають конкретного датування, увійшли до розділу «Дати року». До календаря увійшло близько 1000 дат. Видання містить алфавітно-предметний покажчик. «Календар знаменних і пам’ятних дат на 2023 рік» має на меті поширювати серед загалу інформацію про українську та світову культурну спадщину. Видання стане у нагоді бібліотекарям, викладачам, учителям, журналістам і студентам, які у своїй діяльності або навчанні потребують інформації про ту чи іншу подію, а також усім, хто цікавиться величезним надбанням української національної культури та світової культурної спадщини.
Бібліографічний опис: Календар знаменних і пам’ятних дат на 2023 рік : довідкове видання / Управління культури, туризму, націонал. і релігій Дніпропетр. облдержадміністрації, Дніпропетров. обл. універсал. наук. б-ка ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія ; упоряд. В. А. Піскун, ред. І. С. Голуб. – Дніпро : ДОУНБ, 2022. – 156 с.
Джерело електронної копії: Дніепропетровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія
Опубліковано: 28.11.2022
Кількість переглядів: 4455
Переглянути