Краєзнавча Електронна бібліотека

Моє Придніпров’я : Календар пам’ятних дат Дніпропетровської області на 2023 рік

Анотація: Календар «Моє Придніпров’я» – бібліографічне видання, що містить хронологічний перелік пам’ятних дат і подій минулого Дніпропетровщини, а також текстові та бібліографічні матеріали до багатьох дат. У Календарі використані авторські матеріали, підготовлені істориками і краєзнавцями Дніпра. Календар видається щорічно, починаючи з 1972 року. Мета видання – допомогти бібліотекарям, учителям, викладачам середніх, спеціальних і вищих навчальних закладів, журналістам, краєзнавцям у поширенні знань з історії рідного краю, популяризації імен діячів науки, культури, мистецтва, пов’язаних із Дніпропетровщиною. Користуючись матеріалами календаря, можна відзначити пам’ятні дати, оформити книжкову виставку, провести масові заходи, перегляди літератури. Покажчик також зорієнтує в плануванні роботи з популяризації краєзнавчої літератури, виконанні краєзнавчих бібліографічних довідок, в індивідуальній роботі з читачами.
Бібліографічний опис: Моє Придніпров’я : Календар пам’ятних дат Дніпропетровської області на 2023 рік : краєзнав. бібліограф. видання / Управління культури, туризму, націонал. і релігій Дніпропетр. облдержадміністрації, Дніпропетров. обл. універсал. наук. б-ка ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія ; упоряд. С. Жилінська, ред. І. Голуб. – Дніпро : ДОУНБ, 2022. – 178с.
Джерело електронної копії: Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія
Опубліковано: 22.11.2022
Кількість переглядів: 213
Переглянути