Краєзнавча Електронна бібліотека

Витоки. Альманах Дніпровського генеалогічного товариства. Вип. 5

Анотація: Дніпровське генеалогічне товариство представляє п’ятий випуск альманаху «Витоки», який видано за сприяння Дніпропетровської обласної універсальної наукової бібліотеки, покликаний широко популяризувати генеалогічні дослідження, вводити до обігу невідомі або маловідомі документи та матеріали, пов’язані з життям та діяльністю окремих осіб і цілих родин. До альманаху увійшли статті членів Дніпровського генеалогічного товариства, які протягом багатьох років вивчають історію власних родів, котрі тією чи іншою мірою причетні до історії Придніпров’я. Крім того, в альманасі надані іменний та географічний покажчики, список членів товариства, тематика засідань за всі роки іс-нування та коротка біографічна інформація про авторів публікацій. Збірник стане у нагоді історикам, генеалогам, краєзнавцям, журналістам, бібліотекарям, а також усім тим, хто цікавиться історією своїх предків, власним корінням та має намір займатися генеалогічними пошуками.
Бібліографічний опис: Витоки. Вип. 5 : Альманах Дніпровського генеалогічного товариства / упоряд.: І. О. Кочергін (гол. ред.), О. Г. Іродова.– Дніпро: ДОУНБ, 2021.– 136с.: іл.
Джерело електронної копії: Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія
Опубліковано: 22.11.2022
Кількість переглядів: 75
Переглянути