Краєзнавча Електронна бібліотека

До 125 - річчя з дня народження Т. Г. Шевченка (1814 - 1861)

> Анотація: Книга є посібником для підготовки заходів до 125-річчя з дня народження великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка у Дніпропетровській обласній дитячій бібліотеці. У книзі міститься увесь необхідний матеріал для масової бібліотечної роботи – докладна біографія поета, списки рекомендованих для читання шевченківських творів та анотації до них, зміст книжних виставок і ознайомчих бесід зі школярами, тексти плакатів, цитати відомих діячів культури про Т.Г. Шевченка, бібліографічний список праць про творчість і життя поета. Посібник буде цікавим як для працівників бібліотек, так і для школярів та студентів.
 
Аннотация: Книга представляет собой пособие для подготовки мероприятий к 125-летию со дня рождения великого украинского поэта Тараса Григорьевича Шевченко в Днепропетровской областной детской библиотеке. В книге содержится весь необходимый материал для массовой библиотечной работы – подробная биография поэта, списки рекомендованных для чтения произведений и аннотации к ним, содержание книжных выставок и ознакомительных бесед со школьниками, тексты плакатов, цитаты известных деятелей культуры о Т.Г. Шевченко, библиографический список работ о творчестве и жизни поэта. Пособие представляет интерес как для работников библиотек, так и для школьников и студентов.
Бібліографічний опис: До 125 - річчя з дня народження Т. Г. Шевченка (1814 - 1861) [Текст] / В. Б. Міхайлова, О. А. Слепнер , К. А. Ферштман ; Дніпропетровська дитяча обласна бібліотека. - Дн-ск : [б. и.], 1939. - 55 с.
Джерело електронної копії: Дніпропетровська обласна наукова бібліотека імені Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія
Опубліковано: 01.08.2019
Кількість переглядів: 2292
Переглянути