Краєзнавча Електронна бібліотека

Село Бабайківка. Біля чистих джерел Орелі

> Анотація: Село Бабайківка. Біля чистих джерел Орелі» продовжує серію видань «Історія міст і сіл Дніпропетровщини», започатковану Обласною науковою бібліотекою ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія в 2006 році. Видання присвячене історії села Бабайківка Царичанського району Дніпропетровщини, і містить краєзнавчий нарис, уперше упорядковану бібліографію про історію села, його сьогодення, окремих відомих уродженців і мешканців. Бібліографія складена на основі джерел із фонду ДОУНБ та інтернет-публікацій і не претендує на абсолютну повноту. Наприкінці бібліографії надається іменний покажчик авторів і персоналій матеріалів. У додатках до покажчика короткі довідки про відомих уродженців ілюстрації та пісня про Бабайківку — своєрідний гімн села. Видання може бути цікавим і корисним не лише мешканцям села та району, але й історикам, краєзнавцям, бібліотекарям, журналістам, учителям і всім, хто цікавиться історією краю.
Бібліографічний опис: Село Бабайківка. Біля чистих джерел Орелі [Текст]: Краєзнавче бібліографічне видання / Управління культури, націонал. і релігій Дніпропетр. облдержадміністрації, Дніпропетр. обл. універс. наук. б-ка ім. Первоучителів слов’ян. Кирила і Мефодія ; [упоряд. С. Пономаренко, ред. І. Голуб]. – Дніпро : ДОУНБ, 2021. – 104 с. (Сер: «Історія міст і сіл Дніпропетровщини»; вип. 5).
Джерело електронної копії: Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія
Опубліковано: 22.03.2021
Кількість переглядів: 830
Переглянути