Краєзнавча Електронна бібліотека

Отчетъ Екатеринославской Городской Общественной Библіотеки за 1907 годъ

> Анотація: Книга являє собою звіт про роботу міської бібліотеки м. Катеринослава у 1907 р. У неї надані відомості про склад бібліотечної Ради, про передплату періодичних видань у 1907 році, про пожертвування книжок, про відвідування та книговидачу, про надбання та вилучення книг з бібліотечних фондів, а також кошторис прибутків та видатків грошових коштів на 1908 рік. Докладно розповідається, книги яких авторів, як вітчизняних, так і зарубіжних, найчастіше були запитані читачами. Окремий розділ книги присвячений звіту про роботу читальні (читального залу).
 
Аннотация: Книга представляет собой письменный отчет о работе городской библиотеки г. Екатеринослава в 1907 году. В ней представлены сведения о составе Совета библиотеки, о подписке периодических изданий в 1907 г., о пожертвованиях книг, о посещаемости и книговыдаче, о приобретении и изъятии книг из библиотечных фондов, а также смета прихода и расхода денежных средств на 1908 г. Подробно освещено, книги каких авторов, как отечественных, так и зарубежных, были более всего востребованы читателями. Отдельный раздел книги посвящен отчету о работе читальни (читального зала).
Бібліографічний опис: Отчет Екатеринославской Городской библиотеки за 1907 год [Текст]. - Екатеринослав : [б. и.], Б. г. - 24 с. (ксерокс).
Джерело електронної копії: Дніпропетровська обласна наукова бібліотека імені Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія
Опубліковано: 01.08.2019
Кількість переглядів: 1796
Переглянути