Краєзнавча Електронна бібліотека

Публічні бібліотеки Дніпропетровської області. Довідник

> Анотація: У Довіднику надано інформацію про 644 бібліотечні заклади області системи Міністерства культури та інформаційної політики України. Упорядниці видання намагалися якнайповніше задовольнити потреби людей, чиї інтереси об’єднала бібліотечна справа, надати вичерпну інформацію про публічні бібліотеки області та зробити його зручним у користуванні. Довідник складається з трьох розділів, упорядкованих за адміністративно-територіальною ознакою. У кожному з них надаються фактографічні відомості: назва бібліотеки, ім’я керівника, адреса, контактні телефони, електронна пошта, сайт, фейсбук, блог, рік заснування, графік роботи, кількість видань у фонді бібліотеки та кількість читачів і бібліотечного персоналу. Для створення довідника використані інформаційні та статистичні матеріали, надані публічними бібліотеками області за підсумками 2019 року. Видання буде корисним працівникам органів місцевої влади та управління, сфери культури, освіти, бібліотечним спеціалістам, громадськості, оскільки має за мету орієнтувати їх у бібліотечних ресурсах області.
Бібліографічний опис: Публічні бібліотеки Дніпропетровської області: Довідник / Управління культури, націоналностей і релігій Дніпропетр. облдержадміністрації, Дніпропетров. обласна універсальна наукова б-ка ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія; упорядниці: І.Є. Луньова, О.В. Дяченко, ред. І.С. Голуб. – Дніпро : ДОУНБ, 2020. – 250 с.
Джерело електронної копії: Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія
Опубліковано: 20.01.2021
Кількість переглядів: 603
Переглянути