Містечко Новий Кодак: предтеча Дніпра
Анотація: Покажчик присвячений населеному пункту періоду Козацької доби — Новому Кодаку. Він містить статтю кандидата архітектури Олександра Харлана про виникнення первинного поселення, його історію, формування планувальної структури, локалізацію на місцевості, культурну спадщину і його роль як першооснови сучасного мегаполісу, доповнений алфавітним покажчиком і авторськими ілюстраціями. Бібліографічні джерела згруповані за тематичними розділами. Видання розраховане на дослідників історії міста, організаторів туризму, вчителів і керівників туристичних гуртків, краєзнавців, бібліотекарів і всіх, хто цікавиться історією м. Дніпра.
Бібліографічний опис: Містечко Новий Кодак: предтеча Дніпра : рек. бібліограф. покажч. / Дніпропетр. управління культури, націонал. і релігій облдержадміністрації, Дніпропетров. обл. універсал. наук. б-ка ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія ; [упоряд.: О. В. Харлан, І. С. Голуб, М. В. Шилкіна; ред. А. Л. Залєвська]. – Дніпро : ДОУНБ, 2020. – 84 с. (Серія «Козацькі поселення на теренах Дніпра»; Вип. 3).
Джерело електронної копії: Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія
Опубліковано: 30.12.2020
Кількість переглядів: 322
Переглянути