Календар знаменних і пам’ятних дат на 2020 рік. II півріччя
Анотація: Видання «Календар знаменних і пам’ятних дат на 2020» має на меті подати інформацію про походження та зміст народних, національних, професійних, міжнародних свят і пам’ятних дат. Через значний обсяг матеріалу Календар розділено на дві окремі частини за півріччями. Друга частина за змістом охоплює липень-грудень 2020 року. Структурно календар поділено за порами та місяцями року, також наприкінці виділено розділ «Ювілеї українських художніх творів». Видання доповнене допоміжним алфавітно- предметним покажчиком. Календар стане у нагоді бібліотекарям, викладачам, учителям, журналістам, студентам.
Бібліографічний опис: Календар знаменних і пам’ятних дат на 2020 рік. II півріччя [Текст]: довідкове видання / Управління культури, націонал. і релігій Дніпропетр. облдержадміністрації, Дніпропетров. обл. універсал. наук. б-ка ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія; упоряд. В.А. Піскун.– Дніпро: Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія, 2019.– 164 с.
Джерело електронної копії: Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека імені Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія
Опубліковано: 27.05.2020
Кількість переглядів: 256
Переглянути