Календар знаменних і пам'ятних дат на 2020 рік. І півріччя
Анотація: Видання «Календар знаменних і пам’ятних дат на 2020» має на меті подати інформацію про походження та зміст народних, національних, професійних, міжнародних свят і пам’ятних дат. Через значний обсяг матеріалу Календар розділено на дві окремі частини за півріччями. Перша частина за змістом охоплює січень-червень 2020 року. Структурно календар поділено за порами та місяцями року, а події, що не мають конкретного датування, увійшли до розділу «Дати року». Видання доповнене допоміжним алфавітно-предметним покажчиком. Календар стане у нагоді бібліотекарям, викладачам, учителям, журналістам, студентам.
Бібліографічний опис: Календар знаменних і пам’ятних дат на 2020 рік. I півріччя [Текст]: довідкове видання / Управління культури, націонал. і релігій Дніпропетр. облдержадміністрації, Дніпропетров. обл. універсал. наук. б-ка ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія; упоряд. В.А. Піскун. – Дніпро : Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія, 2019. – 162 с.
Джерело електронної копії: Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія
Опубліковано: 31.03.2020
Кількість переглядів: 402
Переглянути