Краєзнавча Електронна бібліотека

Золоті імена в історії міста. Почесні громадяни Катеринослава

> Анотація: Біобібліографічне видання «Золоті імена в історії міста. Почесні громадяни Катеринослава» відкриває собою нову серію «Достойники Придніпров'я». У ньому зібрано інформацію про видатних громадян міста, відзначених за свою корисну діяльність в період з 1868 по 1917 роки. До видання увійшли біографічні нариси завідувачки науково-дослідного і експозиційного відділу історії України XIV – поч. XX ст. Дніпропетровського історичного музею ім. Д.І. Яворницького Валентини Лазебник, а також бібліографія публікацій. Додатково наприкінці видання подано список почес-них громадян міста Катеринослава-Дніпропетровська від 1868 до 2009 року. Видання ілюстроване фотографіями з фондів ДІМ ім. Д.І. Яворницького та ДОУНБ. Це перша спроба зібрати подібну інформацію, тому видання не претендує на вичерпність і може бути доповнене. Видання буде корисним бібліотекарям, вчителям, журналістам, краєзнавцям, усім дослідникам і популяризаторам діяльності видатних діячів Придніпров'я.
Бібліографічний опис: Золоті імена в історії міста. Почесні громадяни Катеринослава [Текст]: Біобібліограф. видання / Упоряд.: І. Голуб, В. Лазебник.– Дніпропетровськ: ДОУНБ, 2009.– 72 с.: іл. (Достойники Придніпров'я).
Джерело електронної копії: Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія
Опубліковано: 19.07.2019
Кількість переглядів: 1013
Переглянути