Краєзнавча Електронна бібліотека

«Любити можна тільки те, що знаєш». Микола Чабан». До 60-річчя від дня народження

> Анотація: Науково-допоміжне видання «Любити можна тільки те, що знаєш». Микола Чабан» присвячене 60-ти річному ювілею журналіста, письменника, краєзнавця Миколи Петровича Чабана. До покажчика увійшли книги та статті з періодичних видань за період 2008–2017 роки. Бібліографія відображає журналістські та краєзнавчі роботи Миколи Чабана: книги, як власні, так і ним упорядковані, публікації в збірниках і періодичних виданнях, а також відгуки і рецензії на твори та публікації про його діяльність. Відбір бібліографічних джерел закінчено кінцем 2017 року. Усі матеріали розміщені за роками публікацій, а в межах кожного року – за алфавітом. Видання має допоміжний довідковий апарат: іменний покажчик і покажчик періодичних видань, в яких друкувався ювіляр. Покажчик містить авторську статтю «Микола Чабан – дослідник, журналіст, краєзнавець» доктора історичних наук, професора Національного гірничого університету, голови Дніпропетровської обласної організації Національної спілки краєзнавців України Ігоря Кочергіна. Видання розраховане на істориків, літературознавців, журналістів, краєзнавців, а також усіх, хто вивчає історію, культурну та мистецьку спадщину України і, зокрема, Придніпров'я.
Бібліографічний опис: «Любити можна тільки те, що знаєш». Микола Чабан: До 60-річчя від дня народження [Текст] Наук.- допоміжн. біобібліограф. покажчик / Управління культури, націонал. і релігій Дніпропетр. облдержадміністрації, Дніпропетров. обл. універсал. наук. б-ка ім. Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія; упоряд М.В. Шилкіна, ред. І.С. Голуб.– Дніпро: ДОУНБ, 2018.– 106 с.- (Серія «Дослідники рідного краю»; вип. 12).
Джерело електронної копії: Дніпропетровська обласна наукова бібліотека імені Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія
Опубліковано: 21.04.2021
Кількість переглядів: 1789
Переглянути