Леся Степовичка: поет, прозаїк, есеїст
Анотація: Біобібліографічне видання «Леся Степовичка: поет, прозаїк, есеїст» представляє журналістську та літературну діяльність відомої на Дніпропетровщині та в Україні письменниці: поетеси, прозаїка, есеїста, перекладача Лесі Несторівни Булах (Степовички). До бібліографії увійшли книги авторки, збірники, в яких вона виступає упорядницею, співупорядницею, автором передмов, а також її публікації в періодичних виданнях і публікації про неї та її творчість. Бібліографічні записи розташовані в прямому хронологічному порядку, що дає можливість прослідкувати в часі творчий шлях письменниці. Бібліографію доповнює автобіографічна довідка. Видання ілюстроване фотографіями, наданими Лесею Степовичкою. Розраховано на літературознавців, журналістів, бібліотекарів, вчителів шкіл і викладачів ВНЗ, а також усіх, хто цікавиться розвитком літературного процесу на Дніпропетровщині.
Бібліографічний опис: Леся Степовичка: поет, прозаїк, есеїст [Текст]: Біобібліограф. видання / Упоряд. І. Голуб, Л. Степовичка.– Дніпропетровськ: ДОУНБ, 2012.– 50 с. (Сер.: «Літературна Дніпропетровщина»).
Джерело електронної копії: Дніпропетровська обласна наукова бібліотека імені Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія
Опубліковано: 15.02.2018
Кількість переглядів: 853
Переглянути