Краєзнавча Електронна бібліотека

Публічні бібліотеки Дніпропетровщини в системі збереження історичної пам'яті громади, вивчення і розвитку місцевої культури: Матеріали міжвідомчої науково-практичної конференції 29 листопада 2016 р.

> Анотація: У виданні зібрані матеріали міжвідомчої науково-практичної конференції бібліотечних працівників Дніпропетровської області. Представлено досвід роботи бібліотек різних систем і відомств у галузі краєзнавчої діяльності, а також співпраці з представниками місцевої влади та громадськості в справі збереження історичної та культурної спадщини.
Бібліографічний опис: Публічні бібліотеки Дніпропетровщини в системі збереження історичної пам'яті громади, вивчення і розвитку місцевої культури [Текст]: Матеріали міжвідомчої науково-практичної конференції, 29 листоп. 2016 р. / Управління культури, націонал. і релігій Дніпропетр. облдержадміністрації, Дніпропетров. обл. універсал. наук. б-ка ім. Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія; упоряд. Т.О. Абраїмова.– Дніпро: ДОУНБ, 2017.– 147 с.
Джерело електронної копії: Дніпропетровська обласна наукова бібліотека імені Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія
Опубліковано: 31.01.2018
Кількість переглядів: 1151
Переглянути