Денежный Отчетъ Екатеринославской Губернской Земской Управы за 1910 годъ
Анотація: Книга є збіркою документів фінансової звітності Катеринославської губернської повітової земської управи за 1910 рік. У вигляді таблиць у книзі надані: відомості про всі оборотні кошти земської управи, про борги та невиконані грошові зобов’язання, звіти приходу і витрат грошових сум на потреби земства, пожертвування до благодійних фондів, загальне зведення всіх капіталів Катеринославського земства. Також додаються звіти про видатки на земську медицину, в’язниці, сільське господарство.
 
Аннотация: Книга є збіркою документів фінансової звітності Катеринославської губернської повітової земської управи за 1910 рік. У вигляді таблиць у книзі надані: відомості про всі оборотні кошти земської управи, про борги та невиконані грошові зобов’язання, звіти приходу і витрат грошових сум на потреби земства, пожертвування до благодійних фондів, загальне зведення всіх капіталів Катеринославського земства. Також додаються звіти про видатки на земську медицину, в’язниці, сільське господарство.
Бібліографічний опис: Денежный отчет Екатеринославской Губернской Земской Управы за 1910 год [Текст]. - Екатеринослав : Тип. Губернского земства, 1911. - 628 с.
Джерело електронної копії: Дніпропетровська обласна наукова бібліотека імені Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія
Опубліковано: 05.08.2019
Кількість переглядів: 825
Переглянути