Краєзнавча Електронна бібліотека

Воспоминания об Екатеринославе за последние двадцать три года его существования (1887-1910 гг.)

> Анотація: Книга являє собою нариси та мемуари історика-архівіста В. Д. Машукова про місто Катеринослав. У них містяться різноманітні відомості про архітектурне обличчя, визначні пам'ятки, природні умови і побутове життя міста за період з 1887 по 1910 роки, в які автор працював у Катеринославській Вченій архівній комісії, вивчаючи Катеринослав і його околиці. Крім того, у заключній главі книги є необхідні доповнення до попередніх глав, а також пояснення походження багатьох географічних назв краю.
 
Аннотация: Книга представляет собой очерки и мемуары историка-архивиста В. Д. Машукова о городе Екатеринославе. В них содержатся разнообразные сведения об архитектурном облике, достопримечательностях, природных условиях и бытовой жизни города за период с 1887 по 1910 годы, в которые автор работал в Екатеринославской Ученой архивной комиссии, изучая Екатеринослав и его окрестности. Кроме того, в заключительной главе книги есть необходимые пояснения и дополнения к предыдущим главам, а также толкования происхождения многих географических названий края.
Бібліографічний опис: Машуков, В. Воспоминания об Екатеринославе за последние двадцать три года его существования (1887-1910 гг.) [Текст] / В. Машуков. - Екатеринослав : [б. и.], 1910. - 89 с.
Джерело електронної копії: Дніпропетровська обласна наукова бібліотека імені Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія
Опубліковано: 17.07.2023
Кількість переглядів: 2489
Переглянути