Краєзнавча Електронна бібліотека

Земско-медицинскій сборникъ. Выпускъ VII

> Анотація: Книга являє собою збірник матеріалів про розвиток медицини в Росії в 60-80 рр. ХІХ століття, в тому числі і в повітах Катеринославської губернії. Збірник містить статистичні відомості про організацію медичної допомоги у міських та повітових лікарнях, амбулаторіях та фельдшерських пунктах. До матеріалів додаються зведені таблиці про стан лікувальних установ та про фінансування повітової медицини в різних губерніях Російської Імперії за період з 1867 по 1888 роки.
 
Аннотация: Книга представляет собой сборник материалов о развитии медицины в России в 60-80 гг. ХІХ века, в том числе и в уездах Екатеринославской губернии. Сборник содержит статистические сведения об организации медицинской помощи в городских и уездных больницах, амбулаториях и фельдшерских пунктах. К материалам прилагаются сводные таблицы о состоянии лечебных учреждений и о финансировании уездной медицины в различных губерниях Российской Империи за период с 1867 по 1888 годы.
Бібліографічний опис: Земско-медицинскій сборникъ [Текст] Вып. VІІ. - Москва : Тип. Д.И.Иноземцева, 1893. - 620 с.
Джерело електронної копії: Дніпропетровська обласна наукова бібліотека імені Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія
Опубліковано: 12.11.2021
Кількість переглядів: 1517
Переглянути