Краєзнавча Електронна бібліотека

Постановленія Екатеринославскаго Чрезвычайнаго Губернскаго Земскаго Собранія Заседаній 19-20 Сентября 1880 года

> Анотація: Книга є збіркою постанов та інших документів, які були прийняті Катеринославськими губернськими земськими зборами на позачерговому засіданні 1880 р., присвяченому епідемії дифтериту в Катеринославській губернії. Книга містить: журнали засідань, список присутніх на зборах, доповідь про епідеміологічну обстановку в губернії, звіти про діяльність санітарного загону Катеринославської губернської земської управи і про з'їзд лікарів Полтавської губернії. Також до книги додаються відомості про хворих і померлих від дифтериту по повітах і волостях Катеринославської губернії.
 
Аннотация: Книга представляет собой сборник постановлений и других документов, принятых Екатеринославским губернским земским собранием на внеочередном заседании 1880 г., посвящённом эпидемии дифтерита в Екатеринославской губернии. Книга содержит: журналы заседаний, список присутствующих на собрании, доклад об эпидемиологической обстановке в губернии, отчеты о деятельности санитарного отряда Екатеринославской губернской земской управы и о съезде врачей Полтавской губернии. Также к книге прилагаются ведомости о заболевших и умерших от дифтерита по уездам и волостям Екатеринославской губернии.
Бібліографічний опис: Постановленія Екатеринославскаго Чрезвычайнаго Губернскаго Земскаго Собранія Заседаній 19-20 Сентября 1880 года [Текст]. - Екатеринославъ : Тип. Губерн. Правленія, 1880. - 113 с.
Джерело електронної копії: Президентська бібліотека імені Бориса Миколайовича Єльцина
Опубліковано: 02.08.2019
Кількість переглядів: 1429
Переглянути