Краєзнавча Електронна бібліотека

Екатеринославская губернія. 1903 год

> Анотація: Книга є збіркою документів, що стосуються розвитку сільського господарства Катеринославської губернії, які було розглянуто на нарадах Катеринославських губернського та повітових комітетів з потреб сільськогосподарської промисловості в 1902-1903 рр. У збірці містяться журнали засідань і доповіді з питань тваринництва і рослинництва, придбання сільськогосподарських машин і устаткування, транспортних перевезень зерна, торгівлі, народної освіти, а також пропозиції з фінансово-економічного сприяння розвитку сільського господарства губернії.
 
Аннотация: Книга представляет собой сборник документов, касающихся развития сельского хозяйства Екатеринославской губернии, рассмотренных на совещаниях Екатеринославских губернского и уездных комитетов по нуждам сельскохозяйственной промышленности в 1902-1903 гг. В сборнике содержатся журналы заседаний и доклады по вопросам животноводства и растениеводства, приобретения сельскохозяйственных машин и оборудования, транспортных перевозок зерна, торговли, народного образования, а также предложения по финансово-экономическому содействию развитию сельского хозяйства губернии.
Бібліографічний опис: Екатеринославская губернія [Текст]. - Екатеринославъ: [б. и.], 1903. - 286 с.
Відсутні сторінки: V-VI
Джерело електронної копії: Дніпропетровська обласна наукова бібліотека імені Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія
Опубліковано: 12.11.2021
Кількість переглядів: 2450
Переглянути