Електронна бібліотека «Колекції»

MEDIEVAL PEOPLE

Анотація: У творі Ейлін Пауер відтворено життя простих людей, селян і торговців, ремісників і ченців, які жили в середні віки. В своєму дослідженні вона спирається на бухгалтерські книги, щоденники, листи, записи, заповіти та інші історичні документи. Життя та діяльність цих людей дають унікальний огляд різних аспектів середньовічного світу - селянського та монастирського життя, торгівлі вовною, венеціанської торгівлі зі Сходом, внутрішнього життя в домі середнього класу та багато іншого.
 
Аннотация: Эйлин Пауэр в увлекательной форме рассказывает о жизни обыкновенных людей, крестьян и торговцев, ремесленников и монахов, живущих в средние века. Она опирается на бухгалтерские книги, записи, письма, дневники, завещания и др. исторические документы. Жизнь и деятельность этих людей предлагают уникальный взгляд на различные аспекты средневекового мира - крестьянскую и монашескую жизнь, торговлю шерстью, венецианскую торговлю с Востоком, домашний быт среднего класса и многое другое.
Бібліографічний опис: Power, Eileen. Medieval people [Текст] / E. Power. - London : Methuen, 1926. - 216 p.
Джерело електронної копії: Дніпропетровська обласна наукова бібліотека імені Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія
Опубліковано: 03.12.2021
Кількість переглядів: 669
Переглянути