Мойсей
Анотація: Поема «Мойсей» - одна з вершин творчості Івана Франка, була написана під час національно- революційних заворушень 1905 року. У ній на основі біблійного сюжету розглядається історичний шлях нації, способи пробудження національної свідомості та історичної пам'яті. Це глибокий філософський твір про майбутнє українського народу, про взаємини вождя i народу в процесі самоусвідомлення. Образ Мойсея розкриває роль визначної особистості в долі нації.
 
Аннотация: Поема «Мойсей» - одна з вершин творчості Івана Франка, була написана під час національно- революційних заворушень 1905 року. У ній на основі біблійного сюжету розглядається історичний шлях нації, способи пробудження національної свідомості та історичної пам'яті. Це глибокий філософський твір про майбутнє українського народу, про взаємини вождя i народу в процесі самоусвідомлення. Образ Мойсея розкриває роль визначної особистості в долі нації.
Бібліографічний опис: Поема «Мойсей» - одна з вершин творчості Івана Франка, була написана під час національно- революційних заворушень 1905 року. У ній на основі біблійного сюжету розглядається історичний шлях нації, способи пробудження національної свідомості та історичної пам'яті. Це глибокий філософський твір про майбутнє українського народу, про взаємини вождя i народу в процесі самоусвідомлення. Образ Мойсея розкриває роль визначної особистості в долі нації.
Джерело електронної копії: Дніпропетровська обласна наукова бібліотека імені Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія
Опубліковано: 14.08.2020
Кількість переглядів: 428
Переглянути