1911 Историческая выставка Архитектуры
Анотація: Навесні 1911 року в Імператорській Академії Мистецтв проходила історична виставка архітектури та художньої промисловості. Товариство архітекторів-художників ініціювало дане видання для ознайомлення публіки з цінними і майже не відомими художніми творами, представленими на виставці. Всі твори в книзі розташовані в систематичному порядку, з пояснювальним текстом і біографіями художників.
 
Аннотация: Весной 1911 года в Императорской Академии Художеств проходила историческая выставка архитектуры и художественной промышленности. Общество архитекторов-художников инициировало настоящее издание для ознакомления публики с ценными и почти не известными художественными произведениями, представленными на выставке. Все произведения в книге расположены в систематическом порядке, с пояснительным текстом и биографиями художников.
Бібліографічний опис: Историческая выставка архитектуры. 1911 [Текст] / предисл. А. Бенуа. - СПб. : Тип. Т-ва А.Ф. Марксъ, 1911. - 346 с. : ил.
Джерело електронної копії: Дніпропетровська обласна наукова бібліотека імені Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія
Опубліковано: 15.03.2019
Кількість переглядів: 382
Переглянути