Русский художественный фарфор
Анотація: У книзі представлені статті і нариси про історію та художні особливості порцеляни найстарішого і найавторитетнішого фарфорового заводу Росії. Його продукція випускалася майстрами-художниками, робота велася на замовлення - для російських монархів і членів їх сімей, а також високопоставлених державних діячів. Представлені нариси техніки виробництва і техніки живопису, досліджені сюжети живопису і скульптури з порцеляни. Відтворено найбільш яскраві твори, як з музейної збірки ЛФЗ, так і з його продукції початку 1920-х рр.
 
Аннотация: В книге представлены статьи и очерки об истории и художественных особенностях фарфора старейшего и самого авторитетного фарфорового завода России. Его продукция выпускалась мастерами-художниками, работа велась на заказ – для российских монархов и членов их семей, а также высокопоставленных государственных деятелей. Представлены очерки техники производства и техники живописи, исследованы сюжеты живописи и скульптуры из фарфора. Воспроизведены наиболее яркие произведения, как из музейного собрания ЛФЗ, так и из его продукции начала 1920-х гг.
Бібліографічний опис: Русский художественный фарфор [Текст] : сборник статей о Государственном Фарфоровом заводе / ред.: Э. Ф. Голлербах, М. В. Фармаковский. - Ленинград : Государственное издательство, 1924. - 162 с. : фот.
Джерело електронної копії: Дніпропетровська обласна наукова бібліотека імені Первоучителів слов'янських Кирила і Мефодія
Опубліковано: 15.03.2019
Кількість переглядів: 396
Переглянути