Арт-галерея

 
 

Тетяна ДзекуноваТетяна народилась у Казахстані. Безкрайні степи, які повесні вкриваються тюльпанами, неймовірні відтінки вод озера Балхаш, яке було видно з вікна будинку, відблиски сонячних променів, різноманіття рослин і тварин зачаровували, роздмухували уяву, назавжди прищепили любов до краси навколишнього світу.

Невдовзі родина переїхала до України, де Тетяна закінчила середню школу, а згодом – національний університет ім. Олеся Гончара у Дніпрі. Отримала філологічну освіту. 

Ще в юному віці захопилася малюванням, відвідуючи творчий гурток при Палаці Культури у м. Жовті Води. З плином часу захоплення її не відпустило. Тетяна продовжує малювати, займається самоосвітою, опановує різні техніки живопису. Перевагу віддає акварелі. «Незважаючи на складність, ця техніка дуже тонка і дає можливість, затамувавши подих, передати крихкість і красу нашого світу», – розповідає художниця.

Роботи Тетяни яскраві, позитивні, неодноразово брали участь в обласних, Всеукраїнських, і міжнародних виставках.
Давні дружні стосунки склалися у Тетяни з нашою бібліотекою: у студентські роки приходила сюди за навчальними виданнями, відвідувала заходи, одна із перших виставок її робіт відбулася теж у бібліотеці. В нашій онлайн-галереї авторка представляє акварелі та кілька робіт маркерами.

«Якщо це надихне когось взятися за олівець чи пензлі, чи просто порадує, – буду щаслива. Всім Світу, Любові та Віри».

Переглянути галерею