Арт-галерея

 
 

Сергій БурбелоСергій Бурбело народився у Дніпропетровську в 1985 році. З раннього дитинства захопився малюванням. Згодом, з відзнакою закінчив факультет живопису Дніпропетровського театрально-художнього коледжу (викладачі Г. Чернета, І. Коваленко, А. Антонюк, О. Пахомова) та архітектурний факультет Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.

Він є постійним учасником виставок молодих митців «Молодь ХХІ», «Молодильні яблука»; фестивалю «Маяк» та інших. У своїх роботах Сергій експериментує, об’єднуючи живопис із архітектурою. Теми, які надихають і хвилюють молодого художника: заповідні та архітектурні пам’ятки України, екологія навколишнього середовища, витоки патріотизму нації.

2013 року відбулася перша персональна виставка Сергія Бурбела «Визібране» – у відділі мистецтв Дніпропетровської обласної універсальної бібліотеки. Виставка мала успіх у відвідувачів і набула широкого розголосу у ЗМІ. Того ж року Сергій влаштувався на роботу до новоствореного у Дніпрі Музею українського живопису (museum-painting.dp.ua), де зараз працює на посаді директора. Сергій Бурбело входить до Національної спілки художників України.

На початку 2017 року у Дніпропетровському художньому музеї демонструвалась виставка живописних творів Сергія Бурбела з однойменної пейзажної серіїї «Qirim», розпочатої ще 2013 року. Для створення циклу стали враження та нотатки з численних подорожей автора до Криму. Центром художньої уваги є легко впізнавані історичні місця багатонаціонального і багатостраждального півострова.

Сергій Бурбело талановитий, з активною суспільною позицією, живе своєю справою. Його життєве кредо: «Ще дуже багато потрібно зробити для справжнього відродження мистецької слави Придніпров’я і Дніпра». (більше читати про художника https://www.dnipro.libr.dp.ua/Sergiy_Burbelo )

Переглянути галерею