Арт-галерея

 
 

Половна-Васильєва Олена Анатоліївна


Народилася у Дніпропетровській області 1976 року.
У 1996 році закінчила Дніпропетровське державне художнє училище ім. Є.Вучетича.  
Потім були роки навчання на відділенні образотворчого мистецтва та дизайну Дніпропетровського державного університету, який вона закінчила 2002 року з відзнакою.
З 2007 по 2012 рік навчалася в аспірантурі Львівської національної академії мистецтв на кафедрі історії і теорії мистецтва. У 2013 році захистила кандидатську дисертацію за спеціальністю17.00.06 – «Декоративне і прикладне мистецтво». Протягом семи років вона досліджувала тему «Народне вбрання  Придніпров’я  кінця ХVІІІ – початку ХХ століть». У 2016 році Олені присвоєно вчене звання доцента.
З 2002 року Олена Анатоліївна працює на кафедрі образотворчого мистецтва та дизайну Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.
З 2002 щороку бере участь у Всеукраїнських та регіональних художніх виставках. Працює в техніках акварелі, батика, витинанки. Входить до Національної спілки художників України.
Сама творча особистість, допомагає зробити перші кроки у мистецтві своїм вихованцям. У приміщенні відділу мистецтв ДОУНБ  успішно відбулися виставки творчих робіт її студентів: «Чарівний батик», «Витинанка», «Графіка молодих» (2012), «Пленерні настрої» (2013) та ін.
2017 року в обласній науковій бібліотеці було представлено виставку її картин у техніці акварелі «Краєвиди України». Запрошуємо познайомитись з деякими з них у віртуальному арт-просторі.

Переглянути галерею