Арт-галерея

 
 

Андрій Панченко

Здавна людство намагалося відобразити красу та пишність навколишнього світу. Кожний напрямок у мистецтві намагається досягнути якихось цілей, пов’язаних зі світосприйняттям людей, які живуть у тій чи іншій епосі. Але є такі стилі в мистецтві та скульптурі, які намагаються передати не конкретний образ, а щось безформне. До  таких напрямків належить мистецтво абстракціонізму. Мета цього мистецтва – розвиток уяви.  Митці-абстракціоністи відмовилися від реалістичності в живописі, проголосили втечу від буденності  Кожний, хто споглядає подібне мистецтво, шукає в ньому щось зрозуміле для себе.
Видатними майстрами абстракції були: В. Кандинський, О. Богомазов, І. Кавалерідзе, К. Малевич, О. Архипенко, О. Родченко та ін. 
Представляємо творчі роботи у стилі графічної абстракції молодого починаючого художника-аматора,  нашого користувача  Андрія Панченка.
 
Більше дізнатися про мистецтво абстракції ви зможете, познайомившись з книгами із фонду ДОУНБ. До прикладу:
1. История стилей в искусстве [Текст] : учебное  пособие для студ. среднего профобразования / Н. М. Сокольникова, В. Н. Крейн. - М. : Гардарики, 2006. - 395 с. : ил. 
2. Кандинский [Текст] : альбом / М. К. Лакост. - М. : Слово/Slovo, 1995. - 96 с. - (Картинная галерея).
3. Филонов. Аналитическое искусство [Текст] / Н. Мислер, Д. Э. Боулт. - М. : Советский художник, 1990. - 248 с. : ил.

Переглянути галерею