Всеукраїнський проєкт збору книжок “Вільні читають українською!”

---
Всеукраїнський проєкт збору книжок “Вільні читають українською!”


Долучайтеся до збору книжок “Вільні читають українською!”


З метою створення мобільних бібліотечних куточків, формування книжкових поличок в укриттях та гуманітарних штабах у Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Харківській та Сумській областях, які постраждали внаслідок російської військової агресії в Україні, стартував проєкт збору книжок «Вільні читають українською!».

Ініціатори заходу – Уповноважений із захисту державної мови за підтримки Міністерства освіти і науки України, Всеукраїнського проєкту «Єдині», студентських мовних омбудсменів та Асоціації мовних курсів.

Проєкт спрямований на покращення психоемоційного стану людей, які знаходяться під щоденними ворожими обстрілами, а також на підтримку читання українськомовної літератури, підвищення соціальної активності та свідомості громадян, популяризації української мови, використання її у повсякденному житті. Зібрані книги будуть надіслані на адресу Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки

Для цього принесіть українські книжки в пункт збору – Дніпропетровську обласну універсальну наукову бібліотеку (вул. Ю. Савченка, 10) звідки їх доставлятимемо адресатам.

Долучитися до збору можуть усі охочі!
Разом можемо більше!

 

Усього переглядів: 202