Краєзнавча робота бібліотек в контексті консолідованого партнерства з архівами, музеями та краєзнавцями області

---
Краєзнавча робота бібліотек в контексті консолідованого партнерства з архівами, музеями та краєзнавцями областіПРЕС-РЕЛІЗ


14 грудня КЗК «Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека імені Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія», за підтримки Управління культури, туризму, національностей і релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Дніпропетровської бібліотечної асоціації, проводить в режимі онлайн на платформі ZOOM міжвідомчу науково-практичну конференцію «Краєзнавча робота бібліотек в контексті консолідованого партнерства з архівами, музеями та краєзнавцями області».

До уваги учасників і гостей конференції будуть представлені доповіді на пленарному засіданні щодо взаємодії установ культури краю: бібліотек, архівів і музеїв в контексті історико-культурної і документальної пам’яті, окреслена їх історична та науково-дослідна діяльність.

Панельні доповіді планується присвятити питанням цифрового формату комунікативного і культурно-освітнього простору регіону, а також взаємодії та партнерства в царині бібліотечного краєзнавства.

Доповідачами виступлять директори та провідні фахівці бібліотечних установ області, науковці архівних і музейних закладів.


Програма НПК 2023 [144,44 Kb] (cкачувань: 11)


14 грудня 2023 р.
10.00 – 16.00

 

Усього переглядів: 191