ПРЕС – РЕЛІЗ

---
ПРЕС – РЕЛІЗ


Університету третього віку «Протон» у м. Дніпро для осіб похилого віку!


У жовтні 2021 року відбулось відкриття Університету третього віку "Протон" від МБФ «ЛЕТС ХЕЛП». Це інноваційний проєкт, що має на меті покращення якості та тривалості життя людей пенсійного віку шляхом впровадження культури навчання впродовж всього життя, розвитку діалогу між поколіннями та надання можливості безбар’єрного доступу до неформальної освіти людям у віці 60+.

Проєктом передбачено проведення просвітницьких та навчальних курсів, різноманітних заходів з дозвілля та культурно – масових заходів. Студенти із запропонованих предметів можуть обрати три предмети у формі лекцій, одне практичне заняття та одне спортивне або творче заняття.
Навчальний рік складається із двох семестрів – осінній з жовтня по грудень та весняний з лютого по травень.

В університеті пенсіонери зможуть отримати нові знання на програмі «Бізнес та підприємництво» - це для активних людей, які мають бажання вести власну справу та займатись підприємництвом, або студенти можуть сформувати для себе індивідуальну навчальну програму з вивченням мов, економіки, комп’ютерної грамотності, основ здорового способу життя, творчих занять тощо. Навчання для студентів безкоштовне.

Набір слухачів триває постійно.

Щоб записатися на навчання, необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням - реєстраційна форма студента або звернутися до регіонального представника у м. Дніпро – Наталії Коломенської за номером +38(098) 115 75 13.

Також ми запрошуємо до співпраці викладачів-волонтерів, які викладатимуть предмет 1 раз на тиждень 90 хв. та зможуть самостійно формувати свій графік. В реєстраційній формі Ви можете ознайомитися із переліком дисциплін в яких ми шукаємо викладачів (вчителів, спеціалістів, аспірантів, студентів випускних курсів) - реєстраційна форма волонтера.


«Мисли як протон – завжди позитивно»

 

Усього переглядів: 105