Безкоштовний тестовий доступ до баз даних EBSCO, ресурсів Bentham Science.

---
З 1 вересня до 31 грудня 2021 року КЗК "Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека ім.Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія" отримала безкоштовний тестовий доступ до баз даних EBSCO та до ресурсів Bentham Science.Безкоштовний тестовий доступ до баз даних EBSCO, ресурсів Bentham Science.


EBSCO пропонує інформаційні ресурси з усіх галузей науки й техніки.
Велика колекція науково-дослідних баз даних EBSCO дозволяє користувачам з різними сферами інтересів і різними рівнями кваліфікації одержати доступ до повнотекстової інформації. Бази даних задовольняють дослідницькі потреби користувачів в університетах, медичних установах, корпораціях і урядовий закладах, бібліотеках різних рівнів.
EBSCO відкриває наукові бази даних, медичні бази даних і бази даних з догляду за пацієнтами, бази даних для корпорацій, державних установ, публічних бібліотек та шкіл.
Доступ до баз даних EBSCO надається через пошуковий інтерфейс на платформі EBSCOhost.
Платформа EBSCOhost – це інтерактивна довідково-бібліографічна система, яка складається з різноманітних повнотекстових та реферативних баз даних від провідних постачальників інформації. Інформаційні ресурси мають широке тематичне охоплення: від бізнесу та гуманітарних наук до медицини та екології. Додаткова інформація про доступні бази даних за посиланням.


Вебінари від компанії EBSCO Information Services


Компанією EBSCO Information Services створено 3 короткі відеоуроки, які показують, як використовувати ресурси EBSCO найбільш ефективно. Тривалість кожного відео становить приблизно 3 хвилини.

Підручники EBSCO | EBSCOhost – українська (українська мова)
EBSCOhost - Базовий пошук (англійською мовою)
EBSCOhost – Розширений пошук (англійською мовою)


Bentham Science – видавець рецензованої наукової літератури в галузях фармакології та медицини, технічних та суспільних наук. На сьогодні Bentham Science видає понад 130 наукових рецензованих журналів, переважна більшість яких індексуються провідними бібліографічними базами даних.
Докладніше про електронні ресурси – за такими покликаннями:
ресурси видавництва Bentham Science;
каталог Bentham Science;
Розширений пошук Bentham Science.

1. Доступ до електронних журналів (статті з журналів можна завантажувати у форматі PDF);
2. Доступ до електронних книг (знайомство з повними текстами книг виключно онлайн).


Запрошуємо до бібліотеки!

 

Усього переглядів: 555