«Об’єднані любов’ю до слова»

---
«Об’єднані любов’ю до слова»


Літературний марафон «ОБ’ЄДНАНІ ЛЮБОВ’Ю ДО СЛОВА», ініційований КЗК «Дніпропетровська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Первоучителів слов’янських Кирила і Мефодія» за підтримки Дніпропетровської обласної державної адміністрації в рамках державних культурних та просвітницьких проєктів, спрямованих на промоцію читання, а також відповідно до Стратегії популяризації української мови до 2030 року «Сильна мова — успішна держава», схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17 липня 2019 року № 596-року та Стратегії розвитку бібліотечної справи на період до 2025 року «Якісні зміни бібліотек для забезпечення сталого розвитку України», схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України №219-р від 23 березня 2016 року.
Проєкт спрямований на проведення в області творчих зустрічей та презентацій творів місцевих авторів серед жителів територіальних громад Дніпропетровської області.

Проєкт підтримали та реалізують: публічні бібліотеки ОТГ області, Дніпропетровська обласна організація Національної спілки письменників України.

Мета проєкту:
• на прикладі кращих видань письменників і поетів Дніпропетровщини, носіїв зразкової літературної української мови, сприяти всебічному розвитку української мови як однієї з найважливіших складових національної ідентичності населення регіону;
• мотивувати жителів області використовувати українську мову в усіх сферах життя і діяльності, доводити престижність володіння нею;
• привернути увагу громади до творчості місцевих письменників та поетів, зацікавити читанням жанрово-стильового розмаїття їх творчих надбань.

Протягом липня-жовтня 2021 року письменники Дніпропетровщині Марія Дружко, Сніжана Біла, Володимир Кільченський, Євген Безус, Леся Степовичка, Микола Чабан, Еліна Заржицька, Ольга Рєпіна відвідають:


- Кам’янську міську ТГ
- Криничанську селищну ТГ
- Богданівську сільську ТГ
- Криворізьку міську ТГ
- Перещепинську міську ТГ
- Софіївську селищну ТГ
- Широківську селищну ТГ
- Нікопольську міську ТГ
- Томаківську селищну ТГ
- Новомосковську міську ТГ

#Літературний_марафон
#ЛЮБОВ_до_СЛОВА
#ДОУНБ_марафон
#ПисьменникиДніпропетровщини
#Наша_незалежність
#Марафон_30

 

Усього переглядів: 266