Леся Українка: квітка Ломикамінь

---
Леся Українка: квітка Ломикамінь


Українка, Леся. Вірші. Драматичні поеми [Текст] / Л. Українка. - Харків: Фоліо, 2007. - 351 с. - (Українська класика). - ISBN 966-03-3680-2.

До видання увійшли вибрані вірші, поеми та драматичні твори класика української літератури Лесі Українки, що зачаровують своєю поетичністю, багатством тем і мотивів. За словами М. Стельмаха, «колискою самобутньої поезії й драматургії Лесі Українки були зелені низинні ліси Волині, розвоєм її поезії і драматургії стала вся планета сподівань, бо до верхів’я людського духу сягнуло нетлінне слово творця!»
Іщук-Пазуняк, Наталія. Леся Українка: ідея свободи України у спектрі світової цивілізації [Текст]: розвідки і доповіді / Н. Іщук-Пазуняк; упоряд.: О. Леонтович, В. Погребенник; ред. В. Погребенник. - К. : Вид-во ім. О. Теліги, 2008. - 430 с. - ISBN 978-966-355-009-1.

Книга містить монографію професора, доктора філософії з США, де порівняльно досліджено особливості драми-феєрії «Лісова пісня» в колі західноєвропейських і українських драматичних творів. Також наведено серію статей, присвячених проблемам творчості Лесі Українки. В Україні літературознавчі й мовознавчі дослідження Н. Іщук-Пазуняк друкуються вперше.
Якщо доля не посилає кохання – в душі гаснуть зорі… Любов то підносить на щемливих хвилях радощі, то кидає у вир безнадії і туги. І тільки заради щастя – хай і недовгого, яке приносить це почуття, варто жити. Жити і кохати попри все…

Книга відкриває високу красу життя великих літераторів України – генії творили геніальне кохання, світло якого і досі мерехтить на обрії, вражає своєю неповторністю і вічною таємницею, котра чаруватиме не одне покоління нащадків.


Переглянути повніше

 

Усього переглядів: 65