Світ знань нових видань

---
Світ знань нових видань


Кривий Ріг – яскраві сторінки = Bright colors of Kryviy Rih: фотоальбом / гол. ред. В. Строля. – К.: Балтія-Друк, [б.г.]. – 151 с.


Яскрава фото-візитівка Кривого Рогу, як захоплююча подорож. Згадки про давні племена, проспекти та вулиці. Дивовижне поєднання історії та сучасності в одному альбомі, виданому двома мовами українською й англійською. Книга адресована і тим, хто лише має на меті відвідати Кривий Ріг, і тим, хто знає його добре, але лишаються деякі питання. Відомо ж, що прекрасне пізнати до кінця неможливо.

Запрошуємо вас до цього захоплюючого процесу та універсальним можливостям наших фондів.
Берк, Колін Християн. Різдво з першими леді [Текст] / К.Х. Берк; пер. з англ. Р. Фещенко. – К.: Вид. група КМ-БУКС, 2017. – 160 с.: фото

Не помилюся, якщо скажу, що взимку ми хочемо літа, весною – сумуємо за осінньою прохолодою, тобто живемо за своїм власним календарем сезонів і змін.

А, як щодо Різдва у червні?

Авторка книги Колін Християн Берк входила до групи декораторів президентської резиденції та зібрала відомості про святкування Різдва в Білому домі майже за півстоліття.

Отже у її новорічно-магічній документальній історії «Різдво з першими леді», йдеться про традиції оздоблення Білого Дому від Жаклін Кеннеді до Мішель Обами. В жодній оселі Америки Різдво не святкують так, як у Білому Домі. І байдуже, чим він оздоблений, – іграшками, виготовленими власноруч або вишуканими дизайнерськими прикрасами – тут завжди тепла атмосфера для знаменитостей, високопоставлених осіб і простих американців. І за кожним таким святом – перша леді, а всі урочистості є відображенням її смаку та стилю.

Кумедні історії та сімейні фото президентів, зроблені під час зимових свят, описи оригінальних прикрас, наприклад пряникових від Мішель Обами, і кулінарних рецептів – додають виданню особливої святкової інтонації.

Отже, починаємо готуватись до Різдва на рівні перших леді :)


Ознайомитися повніше

 

Усього переглядів: 144