Книги, які перевертають світогляд, надихають та наповнюють оптимізмом

---
Романтичний настрій та стан закоханості хочеться відчувати кожен день. А допоможуть вам у цьому найкращі книги про кохання, в яких описані неймовірні та дуже красиві історії

Книги, які перевертають світогляд, надихають та наповнюють оптимізмом

Теплі історії про дива, коханих і рідних / ред.-упоряд. Ю. Шутенко. - К., 2015. - 144 с. - (Теплі історії).
У книжці зібрані короткі оповідання й ліричні замальовки різних авторів, об’єднані теплим настроєм, затишком і позитивом. Автори розповідають про найрізноманітніші дива у житті їхніх персонажів, як от диво пізнання Бога чи диво дружби бізнес-леді з бідним хлопчиком, що збирає пляшки біля смітників; про диво кохання з першого погляду чи трепетної подружньої любові аж до старості; про зцілення серця домашнім затишком, ковтком пахучої кави або прогулянкою улюбленим містом; про найрідніших на світі людей і про те, як бути щасливими.Куява Ж. Гордієві жінки: роман. - Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2016. - 288 с.
Три сестри Софія, Лія і Мія багато років живуть на віддаленому хуторі поблизу Киэва. Їхнє життя натуго зав’язане у вузол нерішучості та боязні, заборон та упереджень, стереотипів і комплексів, привитих «правильними» предками совєтського зразка. Та настає день, коли священна для них кімната матері відкриває неймовірні родинні таємниці. І Гордієві жінки нарешті наважуються круто змінити своє життя...Гурницька Наталія. Мелодія кави у тональності кардамону. Історія забороненого кохання: роман. - Харків : Кн. Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля", 2013. - 398 с.
Драматична історія забороненого кохання юної дівчини до набагато старшого за неї одруженого польського шляхтича, яка розгортається в атмосфері Львова XIX сторіччя! Що це — мінлива пристрасть чи справжні почуття? Для неї — це перше кохання, для нього — мабуть, уже й останнє… Чи отримають закохані шанс змінити власну долю, залишитись разом і чи взагалі можливо побудувати щастя, балансуючи на краю прірви та порушуючи всі можливі заборони?..Мойєс, Джоджо. Та сама я: роман; пер. з англ. В. Бондар. - Харків : Клуб сімейного дозвілля, 2019. - 444 с.
Лу Кларк намагається втекти від свого минулого і переїздить до Нью-Йорка. В Англії вона залишає Сема, який колись допоміг їй оговтатися від болю втрати. А тепер Лу фактично тікає від чоловіка, прирікаючи їхні стосунки на випробування відстанню. У великому місті дівчина починає життя спочатку і влаштовується на роботу до заможного сімейства Ґопніків. Вона одразу опиняється у вирі їхніх таємниць та пристрастей, розчиняючись у чужій родині. Лу не вистачає часу навіть на коротку ромову із Семом, який щодня віддаляється… Але коли одного дня доля випадково зіштовхує її з чоловіком на ім’я Джошуа Райан, усе змінюється. Та от чи змінить нове кохання саму Лу? Чи зможе вона нарешті віднайти щастя і припинити розриватися між минулим та майбутнім?Лонсдейл К. Усе, що ми бережемо: роман; пер. з англ. М. Пухлій. - К. : КМ-БУКС, 2017. - 384 с
Кохана людина - це та, яка надає нашому життю сенс. Знайти таку людину, з якою ти будеш розділяти справжню і щиру любов, є найбільшим подарунком долі. Така історія в Еймі і Джеймса, які любили один одного ще коли були дітьми. Однак в день їхнього весілля Еймі поховала свого коханого. Після цього трагічного дня її душу терзав не тільки біль втрати. Чи справді Еймі втратила любов свого життя? Варто хапатися за крихітний шанс, що він живий, і діяти, йти проти здорового глузду чи змиритися з втратою і жити далі? Як вчинить Еймі?Лорін Міракл, Морін Джонсон, Джон Грін Най сніжить. Три романтичні історії на свята [збірник] / пер. з англ. Г. Гнедкова. - Київ, 2017. - 303 с. - (Бестселер New York Times)
Три історії, написані різними авторами, об'єднані однією темою - сильним бураном. Потяги зупиняються, машини відмовляються їхати і весь світ затихає. Однак, якщо мова йде про підліткові пристрасті, то які там бурани і капості природи? Правильно, ніякі. Тому юні герої роблять навіжені вчинки, але в результаті всі знаходять його - кохання.Барікко А. Шовк: роман; авт. передм., пер. з італ. А. Немирова. - Х., 2016. - 112 с.
На сторінках цього твору автор розповідає про згасаючі почуття, про нездійснені бажання, про безпечність чоловіків, готових йти за примарною фігурою хоч на край світу. Про те, як вони не помічають жінок, які мають до них справжні почуття, терпляче чекають та мріють, щоб їх нарешті помітили. Барікко піднімає складну тему вибору, коли з одного боку – нове любовне захоплення, а з іншого – колись кохана дружина. А який вибір зробить головний герой?Олендій Л. Гніздо горлиці: роман. - Харьков: Клуб Семейного Досуга, 2017. - 238 с. - (Реальна історія одного життя).
Подейкують, горлиці будують свої гнізда лише там, де живуть щасливі люди... Дарина пишалася своєю родиною, красунею донькою, яка навчалась в університеті. У минулому два роки заробітчанських поневірянь в Італії заради майбутнього сім'ї. Роботи Дарина не цуралася ніякої — і ось тепер повертається... Та чому в гостинці, солодких великодніх італійських «голубах», їй вчувається гіркота? Через побачене вдома, через спогади, що не дають спати? Чи через маленьке життя десь під її серцем?..Монтгомері, Люсі-Мод. Енн із Острова Принца Едварда: роман. [Кн. 3] / Л. -М. Монтгомері; пер. з англ. А. Вовченко. - Львів: Урбіно, 2016. - 272 с.
Книжки канадської письменниці Люсі-Мод Монтгомері вже понад століття користуються величезним успіхом у всьому світі. Це третя книга із циклу про життя Енн Ширлі, який складається з восьми книжок. Але якщо ви розпочнете з цієї книжки, нічого страшного не буде. Енн – панянка гонорова, розумна й красива. Тож не дивно, що вона привертає увагу юнаків. Не кожна дівчина як Енн може похвастатись чотирма відмовами від заміжжя:) Дівчина довго не може розібратись, кого ж вона насправді кохає.Гюнтекін Решат Нурі. Клеймо: роман; пер. Т. В. Рассадкіна. - Харків : Фоліо, 2015. - 191 с.
У прагненні захистити кохану жінку Ведію від ганьби й покарання Іффет визнав себе винним у крадіжці й потрапив за ґрати. Після піврічного ув’язнення він вийшов на волю. Та чи легко чесній людині жити із заплямованою репутацією? Недовіра родичів, неможливість знайти хорошу роботу й одружитися з дівчиною із порядної родини — ось чого коштувало Іффетові кохання Ведії. Та чому ж так сталося? Ще в дитинстві Іффета вразила давня легенда про Ізмаїла та Айше: щоб уберегти кохану від гніву її чоловіка, Ізмаїл кинувся в річку й потонув. Іффет заради Ведії зізнався в злочині, якого не коїв, і зруйнував своє життя. Жертвуючи заради коханої чесним іменем, він іще не усвідомлював, що померти й стати легендою простіше, ніж жити з клеймом злодія.

 

Усього переглядів: 664