Книги для теплого, затишного сімейного читання

---
Для мільйонів людей різдвяні й новорічні свята — це час, який вони проводять разом з сім’єю і друзями, час відновлення тісних зав’язків, вони сповнені надіями на майбутнє, їх очікують і весело святкують. Можна з родиною сходити на ковзанку, в театр або в музей, а ще можна присвятити кілька затишних вечорів читанню.


Книги для теплого, затишного сімейного читання

Теплі історії. Він і вона [Текст] : збірка оповідань / ред.-уклад. Ю. Шутенко. - К. : Брайт Стар Для мільйонів людей різдвяні й новорічні свята — це час, який вони проводять разом з сім’єю і друзями, час відновлення тісних зав’язків, вони сповнені надіями на майбутнє, їх очікують і весело святкують. Можна з родиною сходити на ковзанку, в театр або в музей, а ще можна присвятити кілька затишних вечорів читанню.Львів. Смаколики. Різдво [Текст] : збірка / уклад., авт. передм. Н. Нікалео. - Х. : Кн. клуб сімейного дозвілля, 2017. - 256 с.
По-справжньому святкова сімейна книга, яка перенесе вас до припорошеного снігом Львова, де головним героям випадає на долю зустрічатися та закохуватися, зневірятися та віднаходити надію, сумувати та радіти. Вони блукатимуть вузькими вуличками Міста Лева, виходитимуть на Площу Ринок, милуватимуться ялинкою та сидітимуть разом із вами у затишній кав'ярні, переповідаючи свої історії. Усі мають право на різдвяне диво. Воно давно чекає на вас на гомінких львівських площах, маленьких вуличках, у брамах австрійських кам’яниць чи затишних кав’ярнях. Старий годинникар зупинить для вас час, випадковий перехожий підкаже шлях, щоб почалась іще одна історія…Містерія Різдва [Текст] / упоряд. С. Савка ; худож. Б. Бондар ; авт. передм. М. Савка. - Львів : Вид-во Старого Лева, 2016. - 82 с. : іл
Книга — зимове тепло, книга-радість, відображення духу сімейного Паблішинг, 2015. - 120 с. - (Теплі історії).
У книжці «Теплі історії. Він і Вона» подано низку оповідань, етюдів і замальовок різних авторів. Перед читачем розкриється чарівний калейдоскоп емоцій та вражень – від тремкої зав’язі знайомства чоловіка та жінки аж до потужної рушійної сили почуття, пронесеного крізь часопростір.


Повний перегляд виставки:
https://www.libr.dp.ua/?do=virtshow&id=67&idp=1

 

Усього переглядів: 779