Яхт-клуб «Січ»: спортивно-парусний і культурно-етнографічний клуб Дніпра

---
Яхт-клуб «Січ» розміщений на правому березі річки Дніпро – одне з найцікавіших місць у нашому місті. Спорідненість з природою, яка дарує відчуття спокою та врівноваженості, кличе повертатися сюди знову і знову.
На набережній на 750 метрах уже виконано мощення пішохідної частини бруківкою. Схили цієї гідроспоруди укріплені каменем і гранітним бутом, а поверх цієї основи покладений шар ґрунту для посадки рослин. Тут висаджено шість тисяч кущів десяти видів (різні види ялівців, барбарис, черемха), 200 кримських сосен, 200 платанів. На двох гектарах за рік є нові яскраві газони з трояндами. Між клубом і дорогою створили низку штучних островів.
Після «закільцювання» набережної з берегом розширився ланцюг озер у прибережній частині. У найстаріші з них вже запустили цінні породи риб (товстолобика, білого амура та інші). Доповнюють затишну атмосферу качки, гуси та лебеді, що плавають у водоймі. Особливий колорит клубу надають павичі та фазани. Просто по галявинах бігають козлики і баранці.
Тут досить багато місця, де можна просто посидіти на покривалі або прогулятися, насолоджуючись природою. Тож приходьте, беріть з собою друзів і коханих, зарядіться неймовірними емоціями та енергією на цілий день!

Яхт-клуб «Січ»: спортивно-парусний і культурно-етнографічний клуб Дніпра - читайте на порталі «ДніпроКультура»:
https://www.dnipro.libr.dp.ua/Yacht_club_Sich


 

Усього переглядів: 648