Жовтень  2022 року
 
Пропонуємо до вашої уваги список книг, які мали найбільший попит цього року.
Під час складання рейтингу враховувалися запити читачів відділів обслуговування.

 

1569786 669.148(075.8) В 28
Величко О.Г. Технології підвищення якості сталі.- Дніпропетровськ, 2016

 

Розглянуто теорію і технології позапічної обробки гідродинаміку ванни, умови масопереносу і фізичну хімію процесів, що протікають в ковшах і спецальних агрегатах при позапічної обробці металу. Дано систематизований виклад всіх основних методів позапічної обробки металу: продувки газами і порошкоподібними матеріалами, вакуумування і ін.

Підручник призначений для студентів вузів, може бути корисний інжененрам-виробничникам, працівникам наукових і проектних організацій металургійної і машинобудівної промисловості.

1486903 иск, 1486902 аб, 1486901 хр 63.3
Зрослись душею, сплелись корінням / Упорядник М.Рубанець . - К. : Успіх і кар'єра, 2008. - 224 с.

 

Збірник історичних нарисів про видатних діячів України, Польщі, Росії, які зробили визначний внесок у розвиток науки, освіти, культури та суспільних відносин. Такі різні постаті, як Костянтин Ціолковський, Софія Русова, Соломія Крушельницька, Вацлав Ніжинський, об'єднує одне: в їх родоводах нероздільно сплелось коріння кількох націй, а життєвий шлях і добрі діла нероздільно вписані в книгу буття всього людства.

Видання буде цікавим широкому колу читачів.

1548051 687.53 И 73
Интеркуаффюр Украины. 35 технологий стрижек.- б/г

 

З часом змінюється все. Ми щодня бачимо як змінюється мода і навколишній світ. З дня заснування "Інтеркуаффюр Україна" сталося чимало змін. Основне завдання "Інтеркуаффюр" залишилося незмінним - створювати моду. Проведено багато творчих заходів. На сцені команда завжди працює яскраво і видовищно. Такі виступи стали гарною традицією. Це "Парад зачісок", який проводить фірма "Велла Україна". Це фотосесії від "Інтеркуаффюр Україна", які відрізняються особливою стилістикою. Будь-який захід, будь-яка фотосесія - завжди подія. Тепер "Інтеркуаффюр Україна" виходить на інший рівень - каталог із технологіями стрижок. мета каталогу - допомогти перукарям України правильно виконати комерційні стрижки та укладання. Перевага каталогу в тому, що всі технології виконані українськими професіоналами: перукарями, фотографами, візажистами та моделями. Цей каталог є повністю національний продукт від початку зйомок, до закінчення виробництва. Перевага каталогу в тому, що розширені технології стрижок, укладання та елементів стайлингу з описом.

Ф1551208 664.684(083.12) П 33
Пироги. Найкращі рецепти [Текст].- Харків, 2018

 

Що може бути кращим за домашню випічку? Коли наша оселя наповнюється її ароматом, одразу стає дуже затишно... Домашні пироги геть не схожі на куповані - у них є частинка нашої душі, а певні нерівності й порепана скоринка лише підкреслюють їх унікальність. Випікаючи, ми можемо додавати улюблені інгредієнти і приправи, експериментувати з декором та формою. У цій книжці зібрані найкращі рецепти пирогів із різних видів тіста - дріжджового, листкового, пісочного, бісквітного, - а також подані корисні рекомендації щодо їх пригтування. Солодкі пироги з ягодами і фруктами, кремом, джемом чи сиром, пироги з овочами, м'ясом, рибою та сиром -тут ви знайдете рецепт на будь-який смак. Читайте, надихайтеся і...мерщій на кухню!

1551635 641.55(=161.2) Р 78
Ростовський В.С. Сучасна українська кухня: Навчальний посібник/ Роствоський В.С.-К.: Кондор-Видавництво, 2018.- 134с.

 

Мистецтво приготування їжі грає дуже важливу роль в житті українського суспільства. Українська кухня сформувалася, як національна, в середені ХІХ ст. і за цей період набула характерних рис, випробувала зльоти і падіння, але до початку ХХІ ст. зберегла свої національні риси. Автор книги по крихтах збирав кращі рецепти, технології виробництва багатьох кулінарних і кондитерських шедеврів, представлених за останніх 20 років незалежності України на різних кулінарних конкурсах, виставках, оглядах кращими кулінарами країни, проводив власні розробки, опублікував багато робіт за технологією.

Ф1447246 81.411.1я2 У 45
Українська мова.- К.: Українська енциклопедія, 2004

 

В енциклопедії на основі досягнень сучасного мовознавства подано відомості про українську мову та українське мовознавство. В ній розкрито термінологічні одиниці, розглянуто різні аспекти опису української мови, вміщено основні поняття загального мовознавства. Багато статей присвячено мовознавцям, письменикам, які зробили істотний внесок у розвиток української мови, філологічної науки тощо. В низці статей ідеться про установи та організації, друковані органи, які ведуть дослідження і пропаганду української мови. Книга містить 1935 статей, карту, ілюстративний матеріал і таблиці. Розрахований як на філологів, так і на широке коло читачів.

821.161 У95 1561603
Ушкалов Л. Сковорода від А до Я.-Львів,2019.-1

 

З нагоди 500-річчя Г.Сковороди  підвищився інтерес  до його творчості  і однією з самих популярних книжок  є книга Леоніда Ушкалова "Сковорода від А до Я". Ця книжка розповідає про великого мандрівника та філософа Гр. Сковороду, що зрікся світу та карєрного росту, хоча і мав високі досягнення та блискучу освіту. Замість родинного затишку, обрав постійні мандри і самотність - при цьому вважав себе щасливою людиною.

Життя Сковороди- це немовби  вічна  ловитва невловного птаха - істини. Його життєвим кредо -" Спасибі Богу за те , що потрібне зробив легким , а важке непотрібним".