Лютий  2021 року
 
Видання високого рейтингу
 

1560555 628.31(075.8) О-24
Обробка технологічних рідин та стічних вод.-Херсон, 2018

 
Практично усі галузі виробництва пов'язані з використанням тих чи інших технологічних рідин. До них. по-перше, відноситься вода. Вода дуже широко використовується у гальванічному виробництві, де вона виконує роль розчинника або хімічного реагенту, а також для проведення мийно-очисних операцій гідро піскоструминного очищення деталій від нагару і коррозії, що проводяться при ремонтних роботах промислового обладнання. Використання води у комунальному господарстві відоме всім і не потребує додоткових пояснень. Очищення вод - складна задача сучасної технології, зважаючи на значні відмінності рідин, що скидають різні споживачі. Для очищення стічних вод розроблені сучасні та ефективні технології. У посібнику представлені відомі на сьогоднішній день методи обробки рідин.

1553648 638.1(477) Т 58
Топ - 10 новаций украинских пасечников.-К., 2016

 
Достижения ведущих пчеловодов Украины третьего тысячелетия изложены в этом сборнике. Основными критериями отбора тем были мировая новизна и повышение рентабельности пасек. Обширные контакты, кругозор, профессиональны знания, опыт и собственная практика, в т.ч. по проведению школ, мастер-классов и семинаров позволили отобрать лучшие, наиболее актуальные и эффективные из наработок профессионалов. Все новации прошли апробацию на пасеках Украины и большенство из них уже внедрены в промышленных масштабах. Посути, сборник является конспектом для школ-семинаров популярных в Украине (и не только).

1551253 635.92(03) Х 12
Хаберер М. Красивые клумбы.- Харьков, 2018

 
Эта книга расскажет вам, как создать шикарную композицию клумбы из многолетних растений. Вы научитесь подбирать цветы по оттенку, высоте, форме для идеального сочетания с другими растениями. Сможете экспериментировать с различными стилями клумб, соединяя разнообразные виды и сорта цветов. Книга содержит доступные схемы и яркие иллюстрации.

Ф 1558787 629(477) (09) Х22
Харук А. Зроблено в Україні.- Харків, 2019

 
Хочете дізнатися про досягнення вітчизняної промисловсті у чотирьох стихіях: суші, морі, в повітрі та космосі - ця книга для вас. Від перших паротягів, тракторів, танків, пароплавів до штучних супутників Землі та відомих у всьому світі літаків "Антей", "Руслан", "Мрія", а понад дві сотні ілюстрацій допоможуть вам краще уявити могутні машини та механізми, що були створені в Україні.

Ф1560393 671/673:738/739] (031) Ш 71
Шмагало Р. Енциклопедія художнього металлу.- Львів, 2015

 
Книга подає типологічні ланки, мистецтвознавчі експертні оцінки галузей ковальства, ювелірства, художніх лиття, емалі та зброярства України ХХ - початку ХХІ ст. У цілісному контексті розглядається і творчістьмитців українського походження поза Батьківщиною у світі як багатостороннє транскультурне явище. книга є частиною трилогії, що системно долає інформаційні бар'єри на шляху до пізнання художнього металу.