Лютий  2020 року
 
Видання високого рейтингу
  

1534551; 85.143; А-94.
Афонькин С. Ю. Все о живописи. Интриги, скандалы, расследования. - Вильнюс, Санкт-Петербург, 2014. - 128 с.

 
Книга рассказывает о судьбе картин и художников. Отдельные очерки - расследования демонстрируют чувства, мотивы и житейские обстоятельства, руководящие мастером в его творчестве. Такие сведения делают восприятия картин более полными. За каждой любопытной картиной тянется своеобразный исторический шлейф, и книга рассказывает об удивительных судьбах некоторых полотен. Книга очень познавательна, ее читали любители живописи, художники, которые познавали неизвестных художников и картины.

Ф 1495979; 85.113; А-93.
Афонькин С. Ю. Все о чудесах архитектуры. - СПб.- 2009 - 176 с.

 
Книга стала своеобразным проводником по удивительному миру архитектуры. Она повествует о главных архитектурных стилях мирового зодчества, рассказывает об их эволюции и об истории создания наиболее интересных построек Древнего Египта и Древней Месопотамии, Древней Греции, Древней Индии, Китая и Японии. Читатели познакомились с лучшими образцами сооружений эпохи Возрождения, готической архитектуры, архитектуры барокко, рококо, ампира, эклектики и модерна, а также уделено внимание современной архитектуре ХХ века. С книгой познакомились студенты, любители стилей в архитектуре.

Б114
Бурда (Burda Fashion)

 
«Бурда» - німецький журнал про моду і шиття, що видається російською мовою з 8 березня 1987 року. Перший його номер був виданий в 1950 році з тиражем в 100 000 екземплярів, але вже через два роки він досяг півмільйона. У 1950 році Burda продавався у всіх німецькомовних країнах - Німеччині, Австрії та Швейцарії, з 1952 року - ще у восьми європейських країнах на відповідних мовах, а з 1953 року - в США, Канаді, Аргентині і Бразилії. У кожному номері представлені колекції викрійок, в тому числі в розмірі plus. Також в журналі публікуються новини зі світу моди і стилю, репортажі та розповіді про дизайнерів, б'юті-огляди, кулінарні рецепти. Журнал постійно цікавить жінок усіх поколінь.

821.161.2"06 В - 19
Василів - Базюк Л. Й. У вирі тоталітарних режимів:повість/ Л.Й. Василів - Базюк. - 3 - те вид., переробл. і доповн. - Чернівці:"Букрек", 2018. -304с.

 
Герої книги долають ліхоліття, спричинені українцям тоталітарними режимами - московським більшовизмом, польським шовінізмом, німецьким фашизмом. Усім своїм життям та вчинками вони дають приклад високої духовності, уміння протистояти найважчим випробуванням доли. Для кожного, кому не байдужа доля становлення української державності.

В411
Все про бухгалтерський облік

 
"Все про бухгалтерський облік" - професійна газета для бухгалтера, юриста, кадровика і просто працівника, який може довідатися все про правильність нарахування зарплати, пенсії, відпускних. Двічі на місяць СПЕЦВИПУСКИ: добірка тематичних експертних консультацій та коментарів. Спецвипуски включено до вартості передплати. Це заощаджує ваші фінанси та час на придбання методичних посібників і відвідування семінарів! Лише у "Все про бухгалтерський облік" - Консультаційна лінія, де можна поставити необмежену кількість запитань. Електронні сервіси: календар бухгалтера, індексація зарплати, калькулятор розрахунку пені, розділ зі зразками податкових документів з інтерактивними підказками щодо їх заповнення, пошукові сервіси: "Індивідуальні Податкові Консультації".

84(4УКР) 1546351
Гнатко Д.Душа окаянна.-Харків:Книжковий Клуб,2017.-288с.

 
Книга “Душа окаянна” – романтична сага про людську гідність і незламність, це – гімн відродженню душі і мудрості у пошуках справжніх цінностей. Дарина Гнатко ніби жонглює глибокими філософськими і моральними поняттями – зрадою й вірністю, егоїзмом і жертовністю, добротою та жорстокістю, безпорадністю й сміливістю… І червоною ниткою крізь усю історію проходить кохання, розфарбовуючи ці моральні категорії у різні кольори.

Д91
Дніпро

 
Щомісячний читацький літературно-художній журнал. У 1927 р. у Харкові почав виходити журнал під назвою «Молодняк». Засновник — ЦК ЛКСМУ, першими редакторами були Анатоль Крижаний з Іваном Шевченком та Савою Божком. Справжню славу журнал здобув у 60-х роках. У ті часи на його сторінках публікувалися твори Ліни Костенко, Івана Драча, Бориса Олійника, Івана Світличного, Івана Дзюби, Григора Тютюнника, Флоріана Мілевського, Володимира Дрозда — тих, хто за свої переконання зазнав утисків і репресій, але був вірним своїм ідеям. Сьогодні журнал «Дніпро» — часопис української літератури XX—XXI століття. Упродовж усієї своєї історії він позиціонував себе як молодіжне видання. Така редакційна політика журналу залишилася й до сьогодні. Він першим в Україні змінив погляд на формат літературної періодики.

1552420 687.02(075.8) Є 81
Єжова О.В., Технологія оброблення швейних виробів.- К.,2017

 
У посібнику викладено теоретичні відомості з оброблення деталей швейних виробів та наведені приклади технологічних послідовностей пошиття окремих швів, вузлів та швейних виробів. Перевагу при цьому надано методам, що дозволяють отримати найвищу якість оброблення в умовах навчального закладу.

1559937 641.56(=161.2) З-49
Зелинська -Джонсон Я. Спадщина чотирьох господинь.Спогади про те, як готували в українському домі.- Львів : Видавництво Старого Львіва, 2019

 
У цій кулінарній книжці зібрано рецепти, які готували різні покоління до свят, витворюючи у своїх домівках особливий родинний дух. Це випробувані роками бабунині, мамині й тітчині переписи -справжній кулінарний скарб, а ще мудрі поради чотирьох господинь та спогади про те, як готували в українському домі.

Ф 1516149 ; 85.125 ; Л-38.
Легендарные драгоценности / авт.- сост. В. Н. Сингаевский. - М.: астрель; СПб.: Полигон, 2011. - 160 с. : ил.

 
В книге представлены неожиданные материалы и сведения о самых прославленных драгоценностях и их обладателях от древнейших времен до наших дней. Основное назначение этой книги - систематизировать обширные исторические сведения и дать возможность читателям познакомиться с каждым образцом неповторимого ювелирного искусства. Книга богато иллюстрирована, она доставила читателям истинное наслаждение.

Ф1559932 663.4 (0.062) М 87
Мошер Р. Смак пива.- Львів, 2018

 
Традиція варити пиво поширина майже в усьому світі,адже воно, за єгипетською легендою, врятувало світ. Цей напій можна смакувати і в спекотний літній полудень, і в холодну зимову пору, головне - уміти правильно обрати сорт пива та вдало підібрати до нього відповідну страву.

1551727 821.161.2 О-53
Олендій О. Італія під мікроскопом. - К.: Видавнича група КМ-БУКС,2017.-224с.

 
Серія "Відктий світ" користується заслуженою популярністю серед читачів. І книга Лесі Олендій не виняток. Італія стоїть на другому місці у списку найкрасивіших країн. Але ця книга не путівник її відомими місцями. Авторка вирішила показати нам Італію зсередини, але не очима туриста чи заробітчанина. З цієї збірки оповідань, в якій кожне – окрема зернина для роздумів, ви дізнаєтеся і про культуру країни, звички та звичаї її мешканців, про їхні радощі та проблеми. «Італія під мікроскопом» – це враження сучасної українки від сучасної Італії, де та мешкає вже чимало років.

Ф1559628 663.21 (036) П 13
Пакетт М., Геммек Дж. Wine folly. Усе, що треба знати про вино.- Львів Видавництво Старого Лева, 2018

 
Скільки таємниць ховається у пляшці вина? Як з ним поводитися, подавати, декантувати, дегустуати, а з чим найкраще смакувати? Як залежить смак від клімату країни7 Скільки відтінків кольорів приховує вино? Про все це у книжці Wine folly. Усе, що треба знати про вино.

84(4укр)6 Т16
Талан С. Коли ти поруч.- Харків: Книжковий Клуб

 
Особливим інтересом у читачів користуються книги Світлани Талан. Її твори змістовні, глибокі, гостросоціальні і змушують дивитись на життя по - іншому .Головна героїня її творів - жінка-українка; сильна духом,ніжна та любляча. Сюжетом романа "Коли ти поруч" автор хотіла нагадати нам про те , яким швидкоплинним є життя. Головна героїня опинилася не в тому місці не в той час. Хвороба якою вона заразилася,рятуючи інших, невиліковна. Але вона повинна знайти в собі сили жити далі- стільки , скільки їй відведено , заради того , хто буде з нею в горі й у радості поруч ...

Ф1551277 746.4 Ш 86
Шримтон С. вяжем крючком из объемной пряжи.- Харьков, 2017

 
С гигантской пряжи можно связать все, что угодно: мягкую подушку за несколько минут, уютное одеяло за день, необыкновенное кресло-мешок или прекрасное ожерелье, оригинальную шапочку, теплый шарф! Вы научитесь новым способам вязки, различным методам работы с толстой пряжей. Все, что вам понадобиться - это суперпряжа и самые толстые крючки, которые вы когда-либо держали в руках. Вдохновения!