2018 рік (книги)
 
Пропонуємо до вашої уваги список книг, які мали найбільший попит цього року.
Під час складання рейтингу враховувалися запити читачів відділів обслуговування.

 

Н362
Новое время страны

 
«Новое Время» (повна назва «Новое Время Страны», укр. «Новий Час Країни») — український російсько- та україномовний щотижневий суспільно-політичний журнал та інформаційно-новинний інтернет-ресурс. Головний редактор — Віталій Сич. Журнал виходить щоп'ятниці. Перший випуск журналу вийшов 16 травня 2014 року тиражем понад 18 тис. примірників. Сайт nv.ua запущено в червні 2014 року, він представлений українською та російською мовами. Редакція журналу надає видання бібліотеці в дар з метою популяризації. У студентської молоді викликали зацікавленість матеріали, у яких відображено думку відомих політичних діячів, економістів та журналістів на резонансні події в Україні та світі.
 
Кількість видач: 87

П129/2018/6
Право України

 
Заснований в 1922 році. Протягом свого існування, в залежності від стану і етапів розвитку держави і права (1922-1991), журнал змінював назви: «Вісник радянської юстиції на Україні» (з січня 1922), згодом «Вісник радянської юстиції» - «Вісник Радянської юстиції» , «Червоний юрист» (лютий-березень 1926), «Червоне право» (березень 1926 - грудень 1930), «Революційне право» (березень 1931 - травень 1941) і «Радянське право» (1958-1991). Під сучасною назвою виходить з 1992 року. Видається в Києві. Висвітлює актуальні питання українського державотворення, практичної діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування, розвитку правової системи, законодавства, юридичної науки і освіти на Україні. Публікує статті з різних галузей права, матеріали судової, прокурорсько-слідчої та адвокатської практики і т. д.
 
Кількість видач: 72

М23/2018/2
Маркетинг в Україні

 
Журнал «Маркетинг в Україні» видається з 1998 року як аналітичне наукове видання з маркетингу. Виходить українською мовою і сьогодні - це єдине україномовне видання з маркетингу в Україні. У журналі друкують свої статті практики та науковці. Редакційна колегія зібрала за одним столом провідних вчених - маркетологів. На сторінках видання відбуваються дискусії про сучасні тенденції розвитку маркетингу, практики діляться своїм досвідом ефективного застосування маркетингових технологій. Виданна може бути корисним ян практикуючим маркетологат так і студентам відповідних спецільностей
 
Кількість видач: 67

В442
Всесвітня література в сучасній школі

 
Щомісячний науково-методичний журнал. Видається українською мовою, видавець ДІВП «Педагогічна преса». Призначений для учителів світової літератури та російської мови, методистів, науковців, аспірантів, студентів, а також учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Обсяг — 55-64 сторінки. Журнал визвав зацікавленість викладачів зарубіжної літератури середніх навчальних закладів своїми навчально-методичними матеріалами до вивчення творів класиків світової літератури,а також детальними розробками уроків, літературних вікторин.
 
Кількість видач: 60

К33/2018/4
Квіти України

 
Журнал уперше побачив світ у січні 1995 року. За двадцять два роки у видання з’явилося багато друзів “Квіти України” – найкращий всеукраїнський повнокольоровий двомісячник. На сторінках журналу ви знайдете поради до часу, інформацію про найрізноманітніші квіти, агротехніку вирощування у відкритому та закритому ґрунті, новинки вітчизняної і зарубіжної селекції, фоторепортажі з виставок квітів і конкурсів флористів, відповіді фахівців на листи читачів, поради ландшафтних архітекторів. Постійні рубрики, які полюбилися читачам, розкажуть про сади і парки, кімнатні рослини, ботанічні сади світу, сукулентні та водяні рослини. Ми розповімо, як прикрасити й упорядкувати садову ділянку, квітник, садибу, створити сад на підвіконні та в оселі.
 
Кількість видач: 59

Н49/2018/11
Наука и техника

 
Щомісячний науково-популярний ілюстрований журнал широкого профілю. Заснований в 2006 році на Україні. З 2007 року виходить також у Росії. З першого ж номера журнал відразу проявив себе як серйозне видання. Докладні, наповнені безліччю фактів оригінальні статті для вдумливих читачів. Характерною відмінністю журналу стало також відсутність нетематичні реклами. І через 10 років видання журнал вірний своїм традиціям. Значний обсяг публікацій в журналі займає військово-технічна тематика. Постійними рубриками в журналі є: авіаційний і корабельний каталоги, а також бронекаталог. Ччитацька аудиторія журналу - науковці, інженери підприємств, державні службовці, студенти, технічна інтелігенція «та інші небайдужі до науки і техніки люди, захоплені процесом науково-технічної творчості»
 
Кількість видач: 59

4И, № 1186464
Жлуктенко Ю.О. Яворська Т.А. Вступ до германського мовознавства – Київ: Вища школа, 1986. – 231с.

 
Великою допомогою у вивченні історії англійської та німецької мов, теоретичної та практичної граматики цих мов, теоретичної фонетики, лексикології та стилістики стане цей підручник. В ньому висвітлюється історія германських народностей, процес розвитку германських племінних діалектів в національні мови. Посібник стане у нагоді студентам, викладачам вузів та вчителям середніх шкіл.
 
Кількість видач: 11

Ф1548553 641.55 (083.12) А 86
Авраменко Г. Готовим вкусно в микроволновке. 100 горячих хитов.- 127 с..- Харьков.- 2017

 
120 рецептов вкуснейших блюд для приготовления в мультиварке! Перед вами -книга-энциклопедия для всех, кто предпочитает вкусную еду, но не любит долго возиться на кухне. пошаговые инструкции и подробно описанные этапы приготовления.
 
Кількість видач: 7

36.992 В84 1424189
Все о православной кухне./ Сост. И. Р. Киреевский – Донецк: ООО ПКФ «БАО», 2011.-384 с.

 
Мне кажется, что нет такого человека, который не хотел бы знать свои обряды. Хотите узнать культуру своего народа, церковные праздники и ознакомиться с традиционными рецептами православной кухни? Тогда эта книга для вас. В книге представлены и христианские посты, и христианские праздники, а что самое главное, чем она отличается от других книг по православной кухне, так это основные молитвы и песнопения, относящиеся непосредственно к трапезе в дни церковных торжеств.
 
Кількість видач: 7

37.270 П 42
Джонс Р.Красивые прически для всех.-Харьков, 2016

 
Безліч вариантів плетіння і укладання волосся будь-якої довжини за допомогою кіс, джгутів і стильних хвостів -легкість, практичність і краса, які завжди будуть на першомумісці у виборі зачіски на кожен день і для особливих.
 
Кількість видач: 7

Ф1548799 641.55(083.12) Ж 72
Жиляева И. Фаршированные блюда. Мясные, овощные, грибные, сырные.- 71 С.-Харьков, 2017

 
Все о фаршировке овощей, грибов,рыбы! оригинальные начинки и различные способы сервировки, полезные продукты и никаких сложностей.
 
Кількість видач: 7

4И(Нім)(07), № 1486268
Жовківський А.М., Кушнерик В.І. Методичеі засади навчання німецької мови в середній школі – Чернівці: Книги ХХІ, 2007. – 167с.

 
Навчальний посібник охоплює основні положення, актуальні проблеми методики навчання німецької мови в середній школі. Може бути корисним для студентів-практикантів, вчителів як довідник при підготовці до проведення практичних занять з німецької мови.
 
Кількість видач: 7

641.85 И25 Ф1548570
ИвченкоЗ. Домашнее мороженное. Торты, сорбеты, семифредо.-111 с..- Харьков, 2017

 
Для лета - освежающие фруктовые и ягодные сорбеты и замороженные йогурты, для зимы - насыщенные семифредо... вкусные десерты на любой вкус! Рецепты вы найдете в этой замечательной книге.
 
Кількість видач: 7

641.82 к77 Ф1548594
Кравецкая Л. Закусочные слоеные торты- сэндвичи.-79 с.- Харьков,2017

 
Замечательная идея для каждой креативной хозяйки: торты-сэндвичи на любой вкус! Оригинальные и простые рецепты из привычных ингридиентов, но в необычном сочетании: торты на основе бородинского хлеба и сыра, белых тостов и свеклы, куриной печени с апельсиновым желе, моркови и грибов, сыра и брокколи, тыквы и т.д
 
Кількість видач: 7

Л 174 журнал
Ландшафт и архитектура.-К.:ПП "Консалтингове бюро" "Ландшафт і архітектура"

 
Картину створену природою, можна відобразити: намалювати або сформувати. Це буде мить, лише мить. Але навіть це здатне надихати. Чітайте "Ландшафт і архітектура", надихайтеся роботами авторів і красотами природи і творіть!
 
Кількість видач: 7

67.9(;УКР)304.3 П 68
Правова охорона комерційних позначень в Україні: проблеми теорії і практики: Зб. наук. статей -638с.- К., 2006.

 
У книзі комплексно розглядаються сучасні теоретичні та практичні аспекти правової охорони комерційних позначень, досліджуються питання їх цивільно-правової, адміністративно-правової та кримінально-правової охорони. Збірник розраховано на широкий загал фахівців з питань інтелектуальної власності, практичних працівників цієї сфери, власників комерційних позначень, студентів та викладачів юридичних вузів, а також на читачів, які цікавляться питаннями правової охорони комерційних позначень.
 
Кількість видач: 7

31.62 П72 м1351719
Преобразование и использование ветровой энергии.- К.: Техника, 1992.- 176с.

 
В настоящее время необходимость использование нетрадиционных источников энергии значительно выросла. В данной книге рассмотрены конструктивне особенности ветроэнергетических установок, конструкции ветродвигателей, описаны перспективы создания оптимальних высокоэффективных систем преобразования и использование ветровой энергии с учетом климатических особенностей УССР. Издание будет интересно , инженерно-техническим работникам.
 
Кількість видач: 7

Ф1548752 641.85 Ч-48
Черкашина А. сладкие рулеты: бисквитные, ягодные, ореховые, шоколадные - 94 С.- Харьков, 2017

 
Чудесная сладкая книга, которая всегда сможет подсказать хозяйке идею для десерта. На любой вкус и под любое настроение. Рулет из жасминового теста с вишневым кремом, кофейный рулет с киви, пирожные с лаймовым муссом и еще множество удивительных сочетаний вкуса и цвета.
 
Кількість видач: 7

641.56 П99 1548478
500 блюд для иммунитета.- 319с.- 2017.

 
Иммунитет является природной защитой нашего организма от микробов, вирусов и болезней. Сбалансированное питание - самый простой и надежный способ сформировать здоровую имунную систему. в книге вы найдете множество рецептов вкуснейших блюд. Это закуски и салаты, первые и вторые блюда, запеканки, десерты, напитки и консервация.
 
Кількість видач: 6

641.55 С 30 1549320
700 аппетитных блюд из тыквы, свеклы, моркови, сельдерея, пастернака.- Харьков, 2017

 
Сезонні овочі - це основа нашого раціону. доступні, недорогі, вирощені на рідній землі, вони наповнюють нас життєвою енергією. Дізнайтеся з книги, як отримати максимум смаку та користі зі звичних овочів: гарбуза, буряка, моркви, селери, капусти, квасолі!
 
Кількість видач: 6

1550256 641.87(083.12) У63
IMBIBE! История великих коктейлей.-352 с.- М ., 2013

 
В этой основанной на результатах изысканий книге автор, ведущий эксперт по истории коктейлей Дэвид Уондрич, занимательно, с юмором и вместе с тем досконально рассказывает о происхождении и эволюции коктейля.
 
Кількість видач: 6

36.992 В84 1424189
Все о православной кухне./ Сост. И. Р. Киреевский – Донецк: ООО ПКФ «БАО», 2011.-384 с.

 
Мне кажется, что нет такого человека, который не хотел бы знать свои обряды. Хотите узнать культуру своего народа, церковные праздники и ознакомиться с традиционными рецептами православной кухни? Тогда эта книга для вас. В книге представлены и христианские посты, и христианские праздники, а что самое главное, чем она отличается от других книг по православной кухне, так это основные молитвы и песнопения, относящиеся непосредственно к трапезе в дни церковных торжеств.
 
Кількість видач: 6

641.85 Г61
Головашевич В. шоколадные торты, пирожные, кексы, брауни, капкейки.- 80 с.: ил..- Харьков, 2017

 
Чудесная книга рецептов, которая порадует каждую хозяйку! Более 30 вариантов вкуснейших десертов на каждый день и для особого случая.
 
Кількість видач: 6

37.270 П 42
Джонс Р.Красивые прически для всех.-Харьков, 2016

 
Безліч вариантів плетіння і укладання волосся будь-якої довжини за допомогою кіс, джгутів і стильних хвостів -легкість, практичність і краса, які завжди будуть на першомумісці у виборі зачіски на кожен день і для особливих.
 
Кількість видач: 6

641.85 И25 1548572
Ивченко З. Домашнее печенье на скорую руку на скорую руку.-79с.-Харьков,2017

 
Рассыпчатое и нежно печенье с орехами, шоколадом, фруктами, медом, творогом и овсяными хлопьями незаменимо для домашнего чаепития или дружеской вечеринки. А еще его можно завернуть с собой и перекусить на работе. Пошаговые инструкции и яркие иллюстрации помогут легко и быстро готовить вкуснейшее печенье. Удивляя близких кулинарными шедеврами.
 
Кількість видач: 6

1548614 641.55(083.12) К 53
Книга вкусных рецептов. Просто,быстро, сытно. - 288 с.- Харьков, 2017

 
Не знаете, чем вкусным порадовать родных в будни и поразить гостей в праздник? Хотите приготовить новые блюда из привычных продуктов? Скорее откройте эту книгу и воспользуйтесь ее рецептами! Составляйте свое меню на каждый день и для особого случая!
 
Кількість видач: 6

1548614 641.55(083.12) К 53
Книга вкусных рецептов. Просто,быстро, сытно. - 288 с.- Харьков, 2017

 
Не знаете, чем вкусным порадовать родных в будни и поразить гостей в праздник? Хотите приготовить новые блюда из привычных продуктов? Скорее откройте эту книгу и воспользуйтесь ее рецептами! Составляйте свое меню на каждый день и для особого случая!
 
Кількість видач: 6

1491244; 85.34; П-31.
Пацюк Е. К. Новые сценарии свадебных торжеств: книга для свадебного тамады / Е. К. Пацюк. - Изд.4-е.- Ростов н/Д. : Феникс. 2009. - 362 с. - (Без проблем).

 
Эта книга незаменима в организации свадебного торжества. В ней приводятся обряды, традиции, сценарии, тосты, поздравления, гадания и предсказания.Книга была очень популярной в период свадеб свидетелям, впервые выступающим в этой роли, будущим новобрачным, их родителям и гостям.
 
Кількість видач: 6

4И(Нім)(075.1), № 1473328
Полякова Т.Н. Театр в изучении немецкого языка: Учебное пособие по немецкому языку для младших школьников – СПб: КАРО, 2007. – 128с.

 
В пособии автор предлагает обучение детей немецкому языку на основе сценической постановки сказки и дает подробное описание общин методических рекомендацій. Книга адресована учителям немецкого языка.
 
Кількість видач: 6

Рычков Ю.В. Зимний сад.-М.: Вече,2005
Рычков Ю.В. Зимний сад.-М.: Вече,2005

 
Велика кількість світла, зелені, красивих квітів і приємних ароматів допомагає людям відмовитися від насущних проблем і впоратися з поганим настроєм. У книзі розповідається про те, як створити зимовий сад власними руками.
 
Кількість видач: 6

Ф1490996; 85.125; С-21.
Саутан Мэнди. Расписываем цветы по шелку/ Пер. с англ. - М.: Издательство "Ниола-Пресс", 2008. - 80 с.: ил.

 
В книге представлено 13 проектов, посвященным садовым и полевым цветам. Подробные пошаговые описания позволят научиться создавать красками на шелке иллюзию живых цветов искусно сочетая свет и тени. Книга была популярна у тех, кого интересует техника батика.
 
Кількість видач: 6

1548765 631.347 С 63
Споруджуємо системи зрошення, поливу, дренажу й колодязі.- Харків.:Клуб семейного досуга.-2017

 
Все, що потрібно про правильну організацію водного постачання на заміській ділянці, у дворі, на дачі: як правильно вібрать місце для колодязя і спорудити систему поливу, як раціонально використовувати всі джерела воде, которіе вже є на ділянці, який вид дренажної системе підійде саме для вашого випадку...
 
Кількість видач: 6

37.277 Ю14 1484476
Ювелирные украшения своими руками.-М.,2008

 
У цій книзі не тільки детально описано технологію лиття в домашніх умовах, але відомості про властивості благородних металів, а також описано обробку ювелірних виробів, виготовлення та збирання найпростішого ливарного устаткування і пристосувань.
 
Кількість видач: 6

1449076; 85.330; С-81.
100 великих режиссеров. / Авт. - сост. Мусский И. А.. М. : Вече, 2004. 480 с.

 
За прошедший век режиссура обогатилась многими выдающимися именами, среди которых немало наших соотечественников. Это К. С. Станиславский, В. И. Немирович- Данченко, Е. Б. Вахтангов и др. В книге из серии "100 великих" рассказывается о самых знаменитых в мире режиссерах театра и кино. Читателям эта книга очень полюбилась.
 
Кількість видач: 5

1550256 641.87(083.12) У63
IMBIBE! История великих коктейлей.-352 с.- М ., 2013

 
В этой основанной на результатах изысканий книге автор, ведущий эксперт по истории коктейлей Дэвид Уондрич, занимательно, с юмором и вместе с тем досконально рассказывает о происхождении и эволюции коктейля.
 
Кількість видач: 5

1550256 641.87(083.12) У63
IMBIBE! История великих коктейлей.-352 с.- М ., 2013

 
В этой основанной на результатах изысканий книге автор, ведущий эксперт по истории коктейлей Дэвид Уондрич, занимательно, с юмором и вместе с тем досконально рассказывает о происхождении и эволюции коктейля.
 
Кількість видач: 5

1550256 641.87(083.12) У63
IMBIBE! История великих коктейлей.-352 с.- М ., 2013

 
В этой основанной на результатах изысканий книге автор, ведущий эксперт по истории коктейлей Дэвид Уондрич, занимательно, с юмором и вместе с тем досконально рассказывает о происхождении и эволюции коктейля.
 
Кількість видач: 5

Ф1548553 641.55 (083.12) А 86
Авраменко Г. Готовим вкусно в микроволновке. 100 горячих хитов.- 127 с..- Харьков.- 2017

 
120 рецептов вкуснейших блюд для приготовления в мультиварке! Перед вами -книга-энциклопедия для всех, кто предпочитает вкусную еду, но не любит долго возиться на кухне. пошаговые инструкции и подробно описанные этапы приготовления.
 
Кількість видач: 5

1472998; 74.266; А-23.
Агеева И. Д. Занимательные материалы по музыке, театру, кино. Методическое пособие. - М.: ТЦ Сфера, 2006. - 240 с.

 
В книге представлены занимательные задания по музыке, истории театра и кино. Временной охват - от периода зарождения этих видов искусств до наших дней. Рассматриваются факты исторического значения, эпизоды, характеризующие ту или иную личность с бытовой, чисто человеческой точки зрения, что делает сборник еще более интересным и увлекательным. Сборник был популярным у преподавателей школ искусств, классных руководителей, организаторов внеклассных мероприятий.
 
Кількість видач: 5

664.66 А86 Ф1548578
Артеменко Г. Домашний хлеб, лаваш, булочки, пироги.-71 с.- Харьков, 2017

 
Книга будет полезна и новичкам, делающим первые шаги в кулинарии и уже опытным мастерам выпечки. В книге раскрыты секреты лучших хлебопекарей по выпечке как сладких, так и закусочных изделий.
 
Кількість видач: 5

746.4 Б30 Ф1548829
Бахлер Т. Шьем рюкзаки [Текст]/ Т. Бахлер.-Харьков : Клуб семейного досуга , 2017 .-80 с.

 
Матеріалы, схеми, детальні ілюстрації, пошагові інструкції, - все для того, щоб досить швидко і якісно зшити прекрасний рюкзак для себе або в подарунок близьким і друзям.
 
Кількість видач: 5

Ф1548596 641 Б73
Богданова А. Запеканки, манники, лазаньи, фриттаты.- 128 с.- Харьков, 2017

 
Хочется чего-нибудь необычного на завтрак, но времени возиться на кухне нет? Гости на пороге, а вы еще не успели приготовить праздничный обед? Эта книга подарит вам множество оригинальных, но очень простых и доступных рецептов.
 
Кількість видач: 5

641.85 Г61
Головашевич В. шоколадные торты, пирожные, кексы, брауни, капкейки.- 80 с.: ил..- Харьков, 2017

 
Чудесная книга рецептов, которая порадует каждую хозяйку! Более 30 вариантов вкуснейших десертов на каждый день и для особого случая.
 
Кількість видач: 5

Ф 1522517; 85.126.9 ; Г-70.
Горшкова М. В. Вышивка крестом. Новые идеи / М. В. Горшкова. - Харьков : Книжный Клуб "Клуб Семейного Досуга" ; Белгород : ООО "Книжный клуб "Клуб семейного досуга", 2012". - 96 с с. : ил.

 
Понятные схемы, оригинальные узоры и орнаменты - в этой книге и начинающие, и опытные вышивальщицы найдут все, что нужно для творчества. Быстро овладев секретами мастерства, можно научиться украшать одежду и предметы быта : оригинальные салфетки, картины, подушки. Картина популчрна среди вышивальщиц,студентов курсов дизайна и просто любителей прекрасного.
 
Кількість видач: 5

37.248.3 Д 50 1536720
Диченскова А.М. Узорі для вязания с бисером.-Ростов-на Дону.,2006

 
Книга сповнена разообразних візерунків, які припадуть до душі любителькам в'язання з бісером.
 
Кількість видач: 5

641.55 Е 72 Ф1549324
Ермаков В. Блюда -минутки.-Харьков,2017

 
На сторінках видання ви знайдете швидкі способи смаження картоплі, рецепти дивовижно смачною яєчні за дві хвилини, соковитою курячої грудки, апетитних оладок і сирників, млинців, лавашей з начинкою, дерунів та багато чого іншого.
 
Кількість видач: 5

641.85 Ж72 1548527
Жиляева И. Воздушная выпечка: трубочки, корзинки, профитроли, орешки.-127с- Харьков,2017

 
Изуметильные рецепты выпечки на любой вкус: хрустящие трубочки, песочные корзинки, любимые с детства орешки, эклеры, вафельные десерты и множество великолепных идей для закусок!
 
Кількість видач: 5

Ф1548699 641.55(083.12) Ж 72
Жиляева И. Праздничные блюда, восхитительные рецепты со всего мира!.- 192 с.- Харьков, 2017

 
Великолепные праздничные блюда со всего мира, которые украсят ваш стол и удивят гостей! Перед вами лучшие рецепты итальянских, французских, балканских, азиатских и других традиционных блюд из овощей, мяса и морепродуктов.
 
Кількість видач: 5

Ф1548699 641.55(083.12) Ж 72
Жиляева И. Праздничные блюда, восхитительные рецепты со всего мира!.- 192 с.- Харьков, 2017

 
Великолепные праздничные блюда со всего мира, которые украсят ваш стол и удивят гостей! Перед вами лучшие рецепты итальянских, французских, балканских, азиатских и других традиционных блюд из овощей, мяса и морепродуктов.
 
Кількість видач: 5

1548527 641.85 Ж 72
Журавлєва І. Повітряна випічка: трубочки, вафлі, горішки, профітролі.-Харків.: Клуб семейного досуга.-2017

 
Ця книга - новий погляд на добре знайомі десерти. Вафельні трубочки, заварні тістечка, пісочні кошики і горішки можуть "зазвучати" по-новому, якщо творчо підійти до начинки, різноманітив її ягодами, шоколадом, карамеллю і іншими смачними сполученнями.
 
Кількість видач: 5

1436325 67.9(4РОС)304.3 З-63
Зинов В.Г. Управление интеллектуальной собственностью: Учеб. пособие. – М.: Дело, 2003.- 512 с.

 
Данная книга посвящена возможностям управления нематериальными ресурсами, которые возникают в каждой компании при создании и выведении на рынок нового товара. Анализируются вопросы принятия стратегических и оперативных решений о правовой охране интеллектуальной собственности для повышения доходности бизнеса. Детально рассматриваются практические рекомендации по формированию и осуществлению политики научно – технических организаций и промышленных компаний в области управления интеллектуальной собственностью. Книга предназначена для студентов и преподавателей технических вузов, менеджеров, экспертов и консультантов инновационной деятельности.
 
Кількість видач: 5

641.85 и 25 1548515
Ивченко З. Быстрые домашние десерты.-Харьков,2017

 
У книзі зібрані 70 рецептів смачних десертів: ніжні муси, розсипчасті кекси, хрусткі вафлі, гарячі пудинги, пікантні Брауні. ці десерти здивують навіть гурманів!
 
Кількість видач: 5

641.55(083.12) И25 1548517
Ивченко З. Быстрый обед.- Харьков. 2017.- 80 с.

 
Что делать, если времени на приготовление полноценного обеда катастрофически не хватает, а питаться покупными полуфабрикатами уже просто нет сил? Спешу вас уверить, что существует множество очень вкусных и необычных рецептов питательных супчиков, горячих мясных, рыбных и овощных блюд, а также аппетитных гарниров, на которые вы потратите не более 30 минут. В этой книге автор собрала именно такие рецепты.
 
Кількість видач: 5

Ф1548570 641.85 И25
Ивченко З. Домашнее мороженое. Торты, сорбеты, семифредо.- 111 с.: Харьков, 2017

 
Малиновое, шоколадное, черничное, банановое... А может, творожное, мятное, овсяное, морковное? Или необычное - с темным пивом или кукурузными хлопьями? Проверенная классика и яркие эксперименты, удивительные вкусовые сочетания, простые и доступные рецепты домашнего мороженого из натуральных ингредиентов обязательно удивят и порадуют ваших близких и гостей!
 
Кількість видач: 5

641.55 И 25
Ивченко З. Ужин без хлопот.-Харьков.,2018

 
З цією книгою Ви зможете накрити стіл, гідний Вас-чудової і привітної господарочки - всього за півгодини! Тут Ви знайдете безліч рецептів, для приготування яких знадобляться самі звичайні продукти і мінімум часу, але результат перевершить всі Ваші очікування! Смачні, приготовлені з любов'ю блюда надихнуть ваших рідних і близьких на самі незвичайні досягнення!
 
Кількість видач: 5

1414807; 85.143; И-75.
Ионина Н. А. 100 великих картин. - М.: Вече, 2000. - 512 с. (100 великих)

 
Книга составлена из очерков о самых выдающихся картинах в истории человечества. Читатели смогут не только узнать много нового и интересного об истории создания этих картин, но и совершат своеобразное путешествие по мастерским самых великих художников мира. Книга очень популярна среди читателей разных возрастов, членов клуба "Литературная гостиная".
 
Кількість видач: 5

43.2 я 73 1440783
Калініченко О.А. Декоративна дендрологія: Навч. посіб. К.: Вища школа, 2003

 
У виданні описано в систематичному порядку 195 найдекоративніших місцевих та інтродукованих в Україні деревних видів за схемою
 
Кількість видач: 5

1525702; 85.125; Д-28.
Каянович Л. Л. Декорируем ткань. Шаг за шагом [Текст] / Л. Л. Каянович. - М.: Изд- во Книжный Клуб "Клуб Семейного Досуга", 2010. - 58 с.

 
Наступила осень, долгие зимние вечера. Фантазии стало тесно в рамках тех тканей, которые есть на прилавках. Эта книга поможет вам создать эксклюзив. Использовать различные материалы - от меха до кружева, лоскутки и остатки тканей. Одежда засияет новыми красками, придаст оригинальность и романтичность. В книге есть фотографии и рекомендации по воплощению каждой идеи и возрождению изделий своими руками.
 
Кількість видач: 5

641.55(083.12) К53
Книга вкусных рецептов.Просто, быстро, сытно.-288 с.-Харьков,2017

 
Не знаете, чем вкусным порадовать родных в будни и поразить гостей в праздники? Скорее откройте книгу и воспользуйтесь ее рецептами! Наваристый борщ или лагман на первое, курочку с золотистой корочкой или рыбу в фольге с травами на второе. И не забудьте о сладком!
 
Кількість видач: 5

635.92(03) 42.3714я2 К72 1548647
Костина-Кассанелли Н. Многолетники в вашем саду.- 207 с.-Х.2017

 
Все фото для этой книги были сделаны в реальных садах наших соотечественников, людей с золотыми руками и такими же сердцами, Садоводов с большой буквы. Огромное спасибо Татьяне Тертычной из Харькова и Татьяне и Татьяне и Игорю Гречаным из Александрии, которые поделились фотографиями своих композиций и коллекций растений. Их фото легли в основу книги, а бесценный опыт выращивания ими многолетних растений доказал: наши сады могут с успехом соперничать с лучшими садами Великобритании.
 
Кількість видач: 5

85.318 ; К-72.
Костюк Е. Б. Популярные музыкальные направления и жанры ХХ века: джаз, мюзикл, рок-музыка, рок-опера : учебное пособие. - СПб.: Изд-во СПбГУП, 2008. - 196 с. (Б-ка Гуманитарного университета; Вып. 39).

 
Впервые в отечественной учебно-методической практике в данном учебном пособии проводится систематизированный и хронологически выверенный анализ популярных музыкальных направлений и жанров ХХ века - джаза, мюзикла, рок-музыки, рок-оперы. Автором обобщен обширный научный материал по крупнейшим музыкальным направлениям, определявшим облик искусства этого столетия. Они рассматриваются через призму духовно-эстетического, социально-культурного и научно-технического развития общества. Книга была популярна среди студентов и преподавателей консерватории, музыкантов, культурологов.
 
Кількість видач: 5

Ф 1520409; 85.126; Л-33.
Лебедева Т. В., Шевченко Т. А. Авторская кукла. Мастер-класс для начинающих / Т. В. Лебедева, Т. А. Шевченко. - Ростов н / Д : Владис, 2012.- 192 с.: ил.

 
Это замечательное и очень популярное среди женщин-читательниц издание включает в себя два раздела: "Куклы Тильды" и"Вязаная игрушка". В первом разделе представлено знакомство с куклами, материалами и инструментами, а также основными приемами для изготовления кукол. Перечислены также разновидности кукол: жираф, садовая фея, осенний ангел, сплюшкины, принцесса и др. Раздел "Вязаная игрушка" знакомит со свойствами пряжи, техникой вязания, а также игрушками, которые можносделать из этого материала: колобок, змейка, пингвин, чебурашка, котик, щенок и др.
 
Кількість видач: 5

1537272; 85.313 (4 УКР); М-64
Мировський Олексій Анатолійович. Вступ до музикознавства та коротка історія української музики. Конспектний варіант [Текст] : навч. посібн. / О. А. Мировський. - Львів СПОЛОМ, 2015. - 120 с.

 
Розпочався новий навчальний рік. Тому ця книга одержала велику популярність серед учнів і викладачів мистецьких навчальних закладів, абітурієнтів, студентів. В ній описані музичні жанри і форми, розвиток усної народної творчості, а також подано інформацію про багатьох найвидатніших українських композиторів, розкрито головні віхи їхньохо життєвого і творчого шляху.
 
Кількість видач: 5

30.377я73 Н25 1538510
Наноматеріали і нанотехнології: навчальний посібник/ Азарєнков М. О., Неклюдов І. М.,Берсєнев В. М., Воєводін В. М.- Х.: ХНУ ымены В.Н.Каразына,2014.-316с

 
У навчальному посібнику надано характеристику одному із пріоритетів розвитку науково-технічного прогресу в світі – нанотехнологіям. Розкрито унікальні властивості нанотехнологій у біології, медицині, оптиці, мікроелектроніці та у інших сферах. Здається, щоб змінити своє уявлення про Інноваційну економіку, ця книга буде в нагоді не тільки студентам, аспірантам але й науковцям.
 
Кількість видач: 5

641.55 П33 1548687
Пирожки беляши, пончики, чебуреки, кастаньоли.-256 с.-Харьков, 2017

 
Хотите разнообразить пресны и скучный обеденный стол, добавить в повседневный рацион что-то новенькое и необычное? Запросто! Откройте эту книгу! В ней вы найдете 300 детальных рецептов из теста: пирожки с традиционными начинками, нежные пончики с фруктами и шоколадными наполнителями, различные виды глазури, колобки из овощей и мяса, сытные беляши, чебуреки и т.д.
 
Кількість видач: 5

Ф1548620 746.4 Р 36
Ректенвальд К. Красива білизна для всієї родини. елегантні комбінації. Кращі моделі. Шиємо самі.- Харків.:Клуб семейного досуга.-2017

 
Красива і зручна білизна і комбінації з коханої тканини- про це мріє кожна жінка! В цій книзі надана колекція нижньої білизни для ручного шиття, а також інструкції з виготовлення кожної моделі. Прості рекомендації і поради автора дозволять вам швидко освоїти техніку шити навіть якщо ві тільки починаєте вдосконалюватися в цьому вигляді рукодільного мистецтва.
 
Кількість видач: 5

40.8 Р 95 Ф1451217
Рычков Ю.В. Зимний сад.-М.: Вече,2005

 
Велика кількість світла, зелені, красивих квітів і приємних ароматів допомагає людям відмовитися від насущних проблем і впоратися з поганим настроєм. У книзі розповідається про те, як створити зимовий сад власними руками.
 
Кількість видач: 5

37.279 С 28 1508984
Секреты багетной техники. Лучшие оригинальные идеи оформления любимых фотографий, рисунков и картин своими руками.-М., 2010

 
Багетна техніка досить проста і зрозуміла, навіть якщо ви тільки починаєте її освоювати, а зібрані в цій книзі маленькі секрети дозволять вам швидше досягти в ній високої майстерності і прикрасити свій будинок чудовими виробами.
 
Кількість видач: 5

632 С 42 Ф1548606
Сквайр Д. Здоровый сад.- Харьков, 2011

 
Ця книга стане вашим незамінним помічником у боротьбі з різними видами шкідників і захворювань. У ній дана тривала класифікація хвороб і шкідників, вказані групи рослин і властиві їм недуги, ефективні засоби боротьби зі шкідниками і методи лікування садових культур.
 
Кількість видач: 5

Пат. 2110189 Россия, МПК 6 A 23 L 1/212
Способ устранения морщин [Текст] / Бритун Ю.А., Панова О С., Санчес Е.А.. (Россия); заявитель и патентовладелец Ю.А Бритун., О С Панова., Е.А. Санчес.- № 98109578/14; заявл. 27.05.1998; опубл. 27.12.1998, Бюл. № 36.

 
Весной наступает пробуждение в природе и в жизни. Естественное желание каждого выглядеть красиво и молодо. Данное описание изобретения раскрывает тайну красоты без пластической операции. Методика проста в использование и может применяться в амбулаторних условиях. «BOTOX» уменьшает способность хмурить брови и щуриться, а также замедляет прогрессирование складок и морщин. Говорим морщинам до свидание. Патентно-технический отдел содержит в своем фонде описания изобретений с 1924 года.
 
Кількість видач: 5

37.137 С 79 1477851
Стеченко О.Ф. Лозоплетіння.- К.,2007

 
В книзі наведені практичні поради по виготовленню із лози, рогозу, листків качанів кукурудзи, соломи хлібних злаків та інших видів сировини різних плетених виробів побутового призначення.
 
Кількість видач: 5

635.92 Х99 Ф1548732
Хенхен Э. Садовые розы.посадка.Обрезка.[Текст] / Э. Хенхен .- Харьков : Клуб семейного досуга, 2017. - 95 с.

 
Ця книга з яскравими фотографіями і зрозумілими малюнками познайомить вас з правилами посадки, обрізки, догляду та способами надійного укриття на зиму в залежності від виду троянд. Ви дізнаєтеся, як домогтися рясного цвітіння рожевого куща, вплинути на термін дозрівання бутонів, повернути красу старому недоглянуті куща, стимулювати друге цвітіння літнім обрізанням і виростити троянду на зріз.
 
Кількість видач: 5

1548245: 745.031.4; Ш-29.
Шауро Г. Ф. Народные художественные промыслы и декоративно-прикладное искусство : учеб пособие / Г. Ф. Шауро, Л. О. Малахова. - Минск : РИПО, 2015 - 176 с. : ил.

 
В книге рассмотрено развитие народных художественных промыслов и декоративно-прикладного искусства Беларуси, таких как резьба и роспись по дереву, плетение из природных материалов, аппликация соломкой и др. Книга была популярной среди учащихся учреждений профессионально-технического образования по специальности "Декоративно-прикладное искусство".
 
Кількість видач: 5

746.4 Э62 Ф1548537
Энге А., Гренваль Х Вяжем для детей. 27 лучших проектов.- Харьков: Клуб семейного досуга, 2017

 
7 неймовірно милих і зручних моделей для малюка! шапочки, пінетки, пуловери, легінси, кардигани ... Практичність і комфорт, оригінальність і краса
 
Кількість видач: 5

63.3(4Укр)6 - 454 Я60
Яневський Д.Б. Проект "Україна". 30 червня 1941 року, акція Ярослава Стецька/Д.Б. Яневський. - Харків:Факт, 2013. - 283с.

 
Автор малює альтернативу до існуючої картини створення Організації українських націоналістів, її ролі та місця в історії передвоєнної Європи, з'ясовує її чисельність, відновлює імена реальних керівників , творців ОУН, форми їхньої "співпраці" зі службами різних країн, джерела фінансування.
 
Кількість видач: 5

67.9(4Укр.)300.8
Cічинський Володимир Український тризуб і прапор. - Вінніпег: Видавнича спілка "Тризуб", 1953. - 71с, іл.

 
Тризуб, як герб, безсумнівно, є одним з найбільш оригінальних на світі. Його незвична і дуже оригінальна форма цікавить чужинців. Для нас питання тризуба не тільке цікаве, але воно глибоко хвилює українського читача. Тому саме ми мусимо знати про тризуб , як знак найвищого ступеня людського колективу - нації і держави, - все, що дала дотепер наука.
 
Кількість видач: 4

664.66 А86 Ф1548578
Артеменко Г. Домашний хлеб, лаваш, булочки, пироги [Текст] / Г. Артеменко.- Харьков: Клуб семейного досуга, 2017 .- 71с.

 
Ніщо не може порівнюватися зі смаком свіжих домашньої випічки! В цій книзі представлені багато рецептів швидкого бездріжжового хліба, хліба на дрожжях, а також хліба з використанням закваски.
 
Кількість видач: 4

м1544273 Б28
Батій Я.О. Андрей Шептицький. /Я. Батій; худож. - оформлювач Д.П. Вировець. - Харків: Фоліо, 2016, - 120с.

 
Для української церкви митрополит Андрей - одна з найвеличніших постатей. У 36 - річному віці він очолив Українську греко - католицьку церкву і був її очільником до кінця свого життя. Митрополит Андрей першим із ієрархів почав використовувати у спілкуванніз вірянами народну мову, першим почав правити богослужіння українською. Шептицький був патриотом своєї країни, який заповідав своїм нащадкам: "Не потоком шумних і галасливих фраз, а тихою й невтомною працею любіть Україну..."
 
Кількість видач: 4

1441853; 85.374.3(; УКР); Б39
Безклубенко С. Д. Українське кіно: Начерк історії. - К.: "Альтерпрес", 2004. - 192 с.: іл.

 
Основу даної книги становлять тексти лекцій, читаних для студентів. Тут висвітлюються найважливіші факти та явища столітньої історії українського кіномистецтва. Книга може бути посібником для студентів вузів культури і мистецтва, які професійно вивчають кіномистецтво, викладачів, аспірантів, та всіх, хто цікавиться історією вітчизняної художньої культури.
 
Кількість видач: 4

85.374; Б-87.
Брет Д. Марлен Дитрих - М.: Єксмо, 2009. - 352 с.6 ил.

 
Марлен Дитрих оставила в истории кино свой яркий не стираемый временем след и еще при жизни стала легендой. Совершив переворот в моде, кино, стиле и женском сознании, она олицетворяла собой тип прекрасной и обаятельной женщины, которая обрела непоколебимую силу духа и с царственным величием преодолела отчаяние одиночества. О ней и сейчас спорят. Книга была популярна среди участников клуба "Литературная гостиная".
 
Кількість видач: 4

1536697; 85.12; В-18.
Варава Л. В Современная єнциклопедия декоративно-прикладного искусства. - Донецк: ООО ПКФ"БАО", 2006. - 304 с.

 
Эта книга чрезвычайно популярна среди читаталей отдела. Создать настоящее произведение искусства, пользуясь несложными инструментами и приспособлениями помогает эта книга. В период дачных и строительных работ читатели находят в ней подробные рекомендации по работе с камнем, эмалью, металлом, керамикой, гипсом, деревом, кожей, бисером. Технические рисунки и схемы помогают сделать обучение наглядным и эффективным.
 
Кількість видач: 4

1474327; 85.318; В-34.
Верменич Ю. Джаз: История. Стили. Мастера. - СПб.: Издательство

 
Это издание - популярная джазовая энциклопедия, в которой излагается история музыкального направления, зародившегося в конце ХІХ в. в Северной Америке, а также рассказывается об огромном количестве музыкантов и их творчестве. Книга снабжена иллюстрациями. Была популярна среди студентов академии музыки имени Н. Глинки.
 
Кількість видач: 4

1452674
Весник Е. Дарю, что помню - М.: Вагриус, 2005. - 457 с.

 
Эта книга пользуется необычайным спросом. В книге автор с присущим ему талантом блистательного рассказчика повествует о своем детстве, о фронтовых годах, о работе в театре и кино, друзьях и коллегах, делится впечатлениями о многочисленных театральных гастролях в Германии, Израиле, Франции и Японии.
 
Кількість видач: 4

4И(Нім)(07), № 1488115
Внеклассная работа по немецкому языку на начальном этапе обучения (Праздники, конкурсы, тематические мероприятия, инсценировки, стихи, игры и занимательные задания) – Москва: Глобус, 2008. – 288с.

 
В пособии содержатся материалы для внеклассной работы по немецкому языку. В сборнике 4 раздела, в которые включены сценарии внеклассных мероприятий, оригинальные разработки заданий и игр.
 
Кількість видач: 4

1452882; 84 (4 ІСП); Д-15.
Дали С. Сюрреализм - это Я / Сальвадор Дали. - М.: Вагрус, 2005 - 617 с.: ил.

 
Сальвадор Дали - знаковая фигура минувшего столетия, испанский живописец, чьи творчество и жизнь парадоксальны и фантастичны. В этом убеждает и том мемуарной прозы, в который вошли его воспоминания "Тайна жизни Сальвадора Дали, написанная им самим", афоризмы "О себе и обо всем прочем", манифесты, статьи, эссе, стихи, письма Гарсиа Лорки и воспоминания сестры художника. К нига получила свою популярность среди членов клуба "Литературная гостиная".
 
Кількість видач: 4

37.248.3 Д 50 1536720
Диченскова А.М. Узорі для вязания с бисером.-Ростов-на Дону.,2006

 
Книга сповнена разообразних візерунків, які припадуть до душі любителькам в'язання з бісером.
 
Кількість видач: 4

63.3(4Укр)46 ж91
Журавльов Д.В. Усі гетьмани України/ Д.В.Журавльов. - Київ:Гетьман, 2012. - 508с.

 
У цій книжці здійснена спроба зібрати під однією обкладинкою біографічний матеріал про більш ніж 70 ватажків українського козацтва , котрі, згідно з джерелами , чи історичною традицією, носили гетьманський титул чи претендували на нього.
 
Кількість видач: 4

Ф 1548986 ; 793.31 ; З-91.
Зубатов С. Л. Методика викладання українського народного танцю : підручник / С. Л. Зубатов. - К. : Видавництво Ліра - К, 2017. -376 с.

 
Це новий підручник. Він охоплює матеріал першого року навчання з українського року навчання з українського народного танцю. Містить у собі методику викладання українського народного танцю Наддніпрянщини, а також накопичений досвід та сучасний погляд на розвиток хореографічного танцювального мистецтва. Він допоміг викладачеві дотримуватися чіткої системи подання матеріалу, а також буде корисним студентам вищих і середніх спеціальних навчальних закладів.
 
Кількість видач: 4

63.3(2Ук - 43п)42 - 287 І90
Історія січових стрільців:Воєнно - історичний нарис. - К.: Україна, 1992. - 347с., іл.

 
Книга яскраво і самобутньо відтворює славний бойовий шлях українських січових стрільців, їх справжню роль у бурхливих подіях в Україні на початку XX століття.
 
Кількість видач: 4

1410177; 85.125; К-56.
Коваль Е. Работы по металлу. Пособие для начинающего мастера. - Ростов-на Дону: "Феникс", 1999. - 320 с.

 
Решетки, ограды, перила, другие изделия из металла. В этой книге описаны различные виды его обработки: слесарные и кузнечные операции, пайка, сварка и литье. Содержится материал необходимый для овладения приемами декоративно-прикладного искусства - плетение из проволоки, чеканки и гравирования. Изложены также необходимые инструменты и приспособления для работы. Книга была популярной среди дачников, юных мастеров, любителей сделать своими рукеми красивые предметы для своего дома.
 
Кількість видач: 4

1535771; 85.126; К-93.
Курчак Е. В., Заец Л. И. Забавные самоделки из шерсти. - Донецк: "Издательство СКИФ", 64 с.: ил.

 
"Забавные самоделки из шерсти" - это новая настольная книга наших читательниц. На протяжении месяца они передавали ее из рук в руки. Здесь с помощью пошаговых инструкций и детальных цветных фотографий процесса изготовления каждого изделия рассказывается о том, как выполнить различных животных в технике "фильц". Благодаря этим подробным описаниям и изложенным во введении основам техники валяния можно без проблем свалять медведя с двигающимися лапами и головой, подмигивающего пингвина, пасущуюся на поляне овцу и т. д. Мягкие игрушки, сделанные при помощи этого издания, доставят моря удовольствия детям и взрослым.
 
Кількість видач: 4

85.334; Л-35
Левенець Станіслав Якович. Світло мого театру. Художньо-публіцистичне видання. Загальна редакція А. І Кравченка-Русіва. - Дніпропетровськ: Ліра ЛТД. 2001. 196 с.

 
Історія театрального життя Дніпропетровщини викликає останнім часом велику цікавість у колі читачів та науковців. Особливо в переддень Міжнародного дня театру 27 березня. До книги театрознавця і режисера Станіслава Левенця увійшли нариси про народні театри області, критичні огляди і статті, рецензії на вистави професійних і народних театрів. Читач познайомився також з творчими портретами народних артистів України Л. Кушкової, Г. Маринича, заслужених артистів та діячів мистецтв України. Окремим розділом розповідається про видатних особистостей ріднокраю, а також про відомого поета Михайла Чхана.
 
Кількість видач: 4

86.37 - 3 Л41
Левицький Юрій Коротка історія Київської (української) церкви. - Львів,1993. - 55с.

 
У стислому трактуванні подається історія Української Церкви , написана в науково - популярному стилі. Призначена для широкого загалу читачів.
 
Кількість видач: 4

1545889 26.8 Л55
Ливингстон Д.Путешествие по Южной Африке с 1840 по 1853гг.- М. Мир книги,2009.-400с.

 
Популярностью у читателей пользуется серия "Путешествия вокруг света". Одна из спрашиваемых книг - это заметки Д.Ливингстона "Путешествия по Южной Африке".Ливингстон - шотландский миссионер , путешественник и исследователь Африки. Душевная простота и скромность Ливингстона как нельзя лучше отразилась в его описаниях путешествий . Безыскусность и простота - отличительные черты его стиля. Его "Путешествие"- эпическая поэма , своего рода "Африканская Одиссея"
 
Кількість видач: 4

1518914; 85.374; М-69.
Михайлов В. Г. Дети великой иллюзии. Неопубликованные интервью. - Харьков: ТО Эксклюзив, 2009. -256 с.

 
Книга - это эксклюзивные исторические источники в виде интервью с известными людьми. Основу книги составляет богатый материал, собранный автором во время работы над телепрограммой о звездах советского и постсоветского кино, а также во время организации кинопремьер и творческих встреч. Этот сборник - своеобразный отчет о вкладе, который автор попытался сделать в возрождениеотечественного кино и культуры. Большая часть интервью и фотографий публикуются впервые.
 
Кількість видач: 4

84 О11
О Коннор Э. Армстронги .Загадка династии . Харьков, 2016.- 2016 -508с.

 
Продолжение полюбившейся саги! В центре захватывающей истории – старинное поместье. Здесь кипят страсти, плетутся интриги, разыгрываются драмы и соединяются влюбленные сердца. В лучших традициях «Аббатства Даунтон» и «Джен Эйр»! Рекомендую любителям семейных саг.
 
Кількість видач: 4

1533093; 84 (; УКР); О-53.
Олексієнко М. В. Без пісні нема України. Пісні. Вірші / Передмова Лілії Ленської. - Дніпропетровськ : Видавець Олексій Ленський, 2011. -136 с.

 
Нова книга Миколи Олексієнка підтверджує, що поет не складає, а творить. У його піснях істинна народність, у яких все просто, але глибоко, по-справжньому красиво і про головне. Книга була популярна серед самодіяльних колективів, які бажають розширити свій репертуар.
 
Кількість видач: 4

1519720; 85.03; Р-17.
Раззаков Ф. И. Кумиры. Тайны гибели М.: Алгоритм, 2012 . - 416 с.

 
Фатальные истории жизни известных личностей - тема новой книги популярного исследователя закулисья наших звезд Федора Раззакова. Перед глазами читателя проходит целая цепь неординарных судеб, вовлеченных в водоворот страстей и мистических предзнаменований. Книга получила широкую популярность среди членов клуба "Литературная гостиная".
 
Кількість видач: 4

63.3(4Укр) 6 - 8 С13
Савченко В.А. Симон Петлюра /В.Савченко; худож. - оформлювач Є. В. Вдовиченко. - Харків: Фоліо, 2015. - 127с.(Знамениті українці).

 
Ця книга - спроба перетворити "безтілесний символ " Симона Петлюри на живу людину, щоб сучасний читач мав змогу нарешті дізнатися , яким насправді було життя цієї героїчної людини.
 
Кількість видач: 4

1449359; 85.334; С-68.
Софронова Л. А. Старовинний український театр / Старинный украинский театр. Переклад з рос. - Львів: 2004 - 336 с.

 
У книзі досліджується український театр ХVII - ХVІІІ ст., що перебував на перетинітаких культурних кордонів, як світське-сакральне, бароко-середні вікки, католицизм-православ"я. У книзі розглядається становище актора на сцені, функції речей, ознаки сценічного часопростору. Книга була корисною викладачам та студентам театрально-художнього коледжу.
 
Кількість видач: 4

Ф 1515235; 85.125; С-77.
Стародуб К. И. Поделки из природных материалов / К. И. Стародуб, Т. Б. Ткаченко. - Ростов н / Дону : Владис ; М. : РИПОЛ классик, 2011. -192 с. : ил.

 
Наступило лето и любители создания красивых вещей из природных материалов вдохновились этим искусством. В этой книге можно научиться делать своими руками красивые поделки из глины, дерева, камня, кожи и других природных материалов. Кроме необходимых советов и рекомендаций, книга содержит описания, схемы и фото многих замечательных авторских изделий.
 
Кількість видач: 4

кр1459287; 84(4УКР); С 78.
Стаховська А. Вучетич - історія життя: Документальна повість. - Дніпропетровськ: Січ, 2005 - 273 с.

 
В книзі дочка видатного скульптора Є В. Вучетича розповідає про життєвий і творчий шлях свого батька. Читач дізнається, як створювались монументальні шедеври, відомі всьому світові. Йдеться також про спілкування митця з історичними особистостями ХХ століття.
 
Кількість видач: 4

1547138; 85.338(4УКР-4ДНІ); Т-82.
Тулянцев А. А. Любовь Аполенис: учеб.-метод. пособ. / А. А. Тулянцев. - Д.: ЛИРА, 2016. - 152 с.

 
В учебно-методическом пособии анализируется творческий путь ведущей актрисы Днепропетровского театра юного зрителя, молодежного театра, заслуженной артистки Украины Любови Аполенис. Пособие подготовлено на украинском и русском языке, предназначено для соискателе высшего образования ступеней "специалист", "магистр". Может быть использовано в курсе лекций по нормативной дисциплине "История и культура Украины", в практических занятиях по дисциплине "Мастерство актера".
 
Кількість видач: 4

Ф 1542057; 85.957.2я73; Щ 957.2 я73.
Фіськов Я. В. Від бароко до сучасності : для ансамблю дерев"яних духових інструментів: навчальний посібник для студ.вищих навч. закладів / Фіськов Я. В., Фіськова Н. Я. - Вінниця : Нова Книга, 2015. - 88 с. 6 ноти.

 
Основною метою цієї роботи є допомога у створенні виконавського концертного репертуару для квартету дерев"яних духових інструментів (флейта, гобойкларнет, фагот)- з можливістю заміниу рзі потреби на інші інструменти.До складу збірки увійшли перекладення та обробки (зроблені авторами особисто) для квартету дерев"яних духових інструментів. Збіркою цікавилися виклдачі музичних шкіл, училища культури та мистецтва, кадемії музики імені М. Глінки.
 
Кількість видач: 4

36.99я 73 1537967
Шумило Г.І. технологія приготування їжі.-К., 2014

 
У навчальному посібнику описані різні способи і прийоми кулінарної обробки продуктів, приготування напівфабрикатів, страв та кулінарних виробів відповідно до наукових досягнень раціонального і дієтичного харчування.
 
Кількість видач: 4

84 Я28
Ягелло Йоанна. Кава з кардамоном:Роман.-Львів : Урбіно, 2015.-240с.

 
Досі спокійне життя 15-річної гімназистки Лінки раптом змінюється. Її мама дедалі більше втомлюється й дратується, вітчим чимраз довше затримується на роботі, Лінці доводиться займатися молодшим братиком, хоча не за горами випускні іспити… Дівчина відчуває себе покинутою. А ще зіпсувалися стосунки з найкращою подругою, у школі суцільні проблеми… Щоб відволіктися, Лінка вирішує відвідати свою бабусю, яку давно не бачила. У її домі дівчина випадково знаходить дивну фотографію. Прагнучи з’ясувати пов’язані з нею подробиці, Лінка несподівано розуміє: у неї є сестра, якої вона ніколи не бачила… За пригодами Лінки читачі стежать затамувавши подих. Та відірвавшись від чудової книжки, чому б не спробувати зварити й собі каву з кардамоном.
 
Кількість видач: 4

63.3(4Укр) я60
Яневський Д. Б. Проект

 
У новій книжці доктора історичних наук Данила Яневського розповідається про те , що відбувалося на землі , яка зараз називається Україною, починаючи з середини X століття до об'єднання 1386 року Королівства Польського та Великого Князівства Литовського, а потім - до ліквідації полкової системи Гетьманщини та утворення 1781 року Київського намісництва, яке охоплювало всю територію сучасної України від Дніпра до Збруча. У книжці автор висловлює свій власний погляд на історію України і підкреслює, що історія Русі/України - це складова історії країн Центральної та східної Європи.
 
Кількість видач: 4

63. 3 (4Укр.)5 Я60
Яневський Д.Б. Проект "Україна". Відомі історії нашої держави: продовження / Данило Яневський ; худож. - оформлювач О.Д. Кононученко. - К.: ДОВЖЕНКО БУКС, 2016. 285 с.: іл.

 
У новій книжці Данила Яневського продовжується розповідь про події, що відбувалися на теріторії сучасної України після її окупації Російською імперією та монархією Габсбургів у 1781 - 1914 роках. В основу цієї розповіді покладнні узагальнені висновки науковців, які показали , що політика російських окупантів була спрямована на зніщення культурної, національної , релігійної , мовної ідентичності окупованих народів, тоді як на землях, які опинилися під австрійською владою, відбувався соціальний, економічний , культурний розвиток населення.
 
Кількість видач: 4

1543060кп - хр хл 84(4УКР)
Алексеева, Светлана. Аромат ландышей: роман - Харьков ; Белгород : Клуб семейного досуга, 2016. - 320 с.

 
Книга из серии женских любовных романов, в которой есть все: любовь, надежда, вера, страх и еще много эмоций, а так же надежда на то, что в жизни всегда есть место чуду. Понравится любителям сентиментальных историй...
 
Кількість видач: 3

м1542555кп, м1547427кп- хр хл 84(4РОС)
Маринина, Александра Борисовна. Бой тигров в долине: роман: в 2-х томах.

 
У каждого человека есть определенные привычки и предпочтения. Кто-то любит играть в спортивные игры, кто-то готовить, а вот бизнесмен, у которого все есть придумал свой способ развлечения и, не сказать, что он незаконный, но в тоже время нечестный и где-то жестокий. В книге описана проблема пресыщения деньгами. Начинаешь понимать, что очень очень большие деньги вовсе необязательны приносят счастье, хотя все об этом мечтают. Книга понравится любителям детективов и не только...
 
Кількість видач: 3

1546550кп - хр хл 84(4УКР)
Алексеева, Светлана. Я просто хочу любить: роман - Харьков : Клуб Семейного Досуга, 2017. - 318 с.

 
Ещё одна сентиментальная история. На дворе середина 90-х, и большой город неласково встречает провинциалку-сироту Викторию. День и ночь без отдыха работая официанткой в кафе, Виктория ждет настоящую любовь... И, когда во время очередного праздничного застолья молодой бизнесмен подходит к микрофону и предлагает стать его женой первой, кто согласится. Вика неожиданно делает шаг вперед... Книга для любителей женских любовных романов
 
Кількість видач: 3

66.3(82) А 64
Ангелуца Павло Австралія надзвичайна -М.:СУ Джок Академія, 2001-336с.

 
В книжці, написаній австралійськім лікарем українського походження, проводиться ретельний аналіз життя в Австралії : родина, суспільство, закони, злочини в Австралії, бідні та багатї, проблеми імміграції та мирногоспівіснування у багатонаціональній країні. В кінці книги є перелік літератури про Австралію українською та англійською мовами.
 
Кількість видач: 3

Ф1548888 37.248 В 38
Веснавская М. Браслеты из паракорда.- 2017.:

 
Оригінальна яскрава прикраса і одночасно дивно практична річ, яка стане просто незамінною в поїздках і подорожах. Ця книга навчить вас плести гарні і незвичайно міцні браслети з паракарда. Така прикраса здивує найдосвідченіших цінителів прекрасного! Різні типи визкі, незвичайні плетіння, цікаві комбінації кольору і технік. Ви навчитеся робити чоловічі, жіночі, а також дитячі прикраси, які зможуть виділити їх володарів серед натовпу!
 
Кількість видач: 3

1522806кп - хр хл 84(4РОС)6-44 Г 20
Гармаш-Роффе, Татьяна Владимировна. Укрыться в облаках. - М. : Эксмо, 2012. - 315 с. - (Высокое искусство детектива).

 
Практически все книги Гармаш-Роффе объединены двумя героями - детективом Алексеем Кисановым и его помощницей, и по совместительству женой Александрой. Главные герои книг всегда обращаются за помощью к Алексею и получают ее. Книга "Укрыться в облаках" не исключение. Девушка Рита обращается за помощью к детективу, когда у случайного знакомого, по его же просьбе, удаляет некоторые файлы с компьютера. Сюжет закручен очень лихо, читается на одном дыхании. Есть здесь и любовная линия. Книга заканчивается, конечно, победой добра над злом. Злодей и убийца наказан. В жизни такое вряд ли возможно, но так хочется верить в торжество справедливости. Хотя бы в книгах... Всем любителям детективов с закрученным сюжетом.
 
Кількість видач: 3

84(4РОС)6-44 Г 20 - 1492250кп - хр хл
Гармаш-Роффе, Татьяна. Ведь я еще жива.

 
Очередной увлекательный детектив Татьяны Гармаш-Роффе. На этот раз Алексей Кисанов направляет всю свою безудержную энергию на то, чтобы вычислить маньяка и спасти любимую девушку своего ассистента Игоря. Книга должна быть интересна для любителей остроумных, с изобилием курьёзных ситуаций, детективов.
 
Кількість видач: 3

Ф1386248; 85.143; Ш-37.
Дени Шевалье. Пауль Клее. - М.: Слово-арт, 1995. - 96 с

 
Є багато книг, про які читачі навіть не чули і ці книги потрапляють до рук випадково. Ось і ця книга про німецького художника - імпресіоніста стала відомою, коли 25 жовтня 2018 р. у відділі мистецтва провели засідання "Літературної вітальні" на тему "Українсько-Німецькі культурні зв"язки у межахкультурно- просвітницьких акцій "Рік Німеччини в Україні".
 
Кількість видач: 3

86.372.27 Д69
Дорошенко Д. Православна церква в минулому й сучасному житті українського народу.-Берлін,1940. - 70с.

 
Кожний читач довідається з цієї цікавої книжки про те , яким великим скарбом для українського нороду була на протязі його богатовікової історії Українська Православна Церква. Вона завжди була зі своїм народом , з ним вона завжди ділила його радощи і печалі, скріплювала його дух, давала наснагу до боротьбиза краще майбутне.
 
Кількість видач: 3

1550021; 821.161.2; Д-72.
Драч І. Ф. Криниця для спраглих. Кіно / Іван Драч; упоряд. І. С. Рябчий; передм., фільмогр. С. В. Тримбача; худож.- оформлювач О. А. Гугалова. - Харків: Фоліо, 2017.- 589 с.

 
Ця книга - про людину всебічно обдаровану, відому широкому загалу не тільки як поет, перекладач, мислитель, громадський дічяч, перший голова Народного руху України, Герой України, а і як кіносценарист і драматург. За сценаріями Драча свого часу було створено низку справді культових фільмів - "Криниця для спраглих", "Камінний хрест", "Пропала грамота" та ін. До видання увійшли сценарії та кіноповісті митця, визнані знаковими сторінками вітчизняного кінематографа. Ц я книга- подарунок нашому відділу.
 
Кількість видач: 3

1550184; 75.01; Е-48.
Елатомцева И. М. Теоретическое основание изобразительного искусства: мироздание в художественных образах/И. М. Елатомцева. - Минск : Ковчег, 2016. - 180 с.

 
Эта книга - заключительная в трилогии "Теоретическое основание изобразительного искусства". В ней делается вывод, что для живописи, скульптуры и графики особое значение имеет воплощение в образах человеческой души. Впервые затрагивается вопрос связи искусства с космосом.
 
Кількість видач: 3

821.133.1-311.3 Ж 23 - 1552544кп - хр хл
Жаколио, Луи. Берег Черного дерева

 
Действие романа Луи Жаклолио начинается во Франции. Но по мере повествования перемещается в Африку. Добротная приключенческая классика со всеми атрибутами жанра - морем, путешествиями по диким землям, работорговлей и прочим. Хорошие герои, как водится, выживают, отрицательные – исчезают. В романе очень много описаний природы Африки, африканских племен и их повадок. Увлекательное чтение для любителей приключенческого жанра.
 
Кількість видач: 3

м 1504578; 85.373; К-77.
Зігфрід Кракауер. Від Калігарі до Гітлера - психологічна історія німецького кіна. / Пер. з німецької Ігоря Андрущенка. - К.: Грані-Т, 2009. - 384 с.

 
Ця книга - одне з найвідоміших досліджень німецького кіна - від етапу становлення, від експресіоністичних експериментів до мюзиклів. - що вплинуло на розвиток науки про кіно ХХ століття. Важливість цієї книжки - у запропонованій методології аналізу впливу кіна н соціум і націю загалом. Книга користувалась попитом під час дії виставки про німецьку культуру у відділі мистецтв.
 
Кількість видач: 3

Ф 1500300; 85.143; К-18.
Камчатова А. В. Нидерланды. Фландрия.Голландия: Биографический словарь. - СПб.: Азбука-классика, 2008. - 528 с.: ил.

 
Данное издание открывает новую серию словарей, в которой представлены творческие биографии европейских художников от Средних веков до Нового времени. В книгу вошли описания не только самых прославленных мастеров, но и менее известных широкому кругу читателей художников. Книга была полезной сотрудникам художественного музея, преподавателям театрально-художественного колледжа.
 
Кількість видач: 3

63.3 К88 1462547
Кубеев М. Тайны Берлина.История.Легенды.Предания.-М.:Вече,2006.-384с.

 
Берлин был основан в начале XIII века на месте разрозненных славянских поселений. Его дальнейшая история на протяжении веков во многом похожа на судьбы других крупных городов Европы и в то же время она уникальна и вместе с тем трагична. Много тайн хранят дома, улицы, площади, мосты, сады и парки Берлина. Часто эти тайны связаны с выдающимися людьми и событиями, определившими ход мировой истории. О некоторых из них рассказывает книга М.Н.Кубеева. В книге сделана попытка выделить наиболее интересные и значимые события , происходимые в этом городе. Много ли мы знаем об истории Берлина? Не очень много . Значит нам предстоит узнать немало нового , необычного.интересного.....
 
Кількість видач: 3

88 Л36
Леви В.Л. Одинокий друг одиноких.- М.:Торобоан,2009.-356с.

 
Начиная с первых своих книг Владимир Леви ,знаменитый врач и психолог , покоряет своих читателей оптимизмом и юмором . Почти на всех его советы и юмор действует как лучшее лекарство.Эта книга посвящена теме , затрагивающего каждого - человеческому одиночеству , разобщенности. Тому , кто ощущает себя одиноким , книга окажет поддержку, поможет раскрыться и найти друзей и обрести любовь.Научит и тому как помочь другому одинокому ....
 
Кількість видач: 3

1510806, 1510808, 1537260 - хр хл
Маринина, Александра Борисовна Взгляд из вечности: роман в 3-х книгах

 
Благими намерениями вымощена дорога в ад. И не секрет, что даже самые лучшие побуждения во имя всего хорошего, светлого и прекрасного могут обернуться такой гадостью, что хоть всех святых выноси!.. История нескольких поколений одной семьи, таких разных сестер и их друзей детства не оставила равнодушными наших читателей.
 
Кількість видач: 3

84 М45 1509435
Мейл П. Сладкая жизнь.-СПб.:Амфора,2010.-221с.

 
В своей книге «Сладкая жизнь» эрудированный жизнелюб Питер Мейл отправляется в путь, чтобы познакомиться с самыми дорогими человеческими привычками, каковые может привить действительность. Он подскажет, где купить лучшую в мире икру и где заказать пару туфель за баснословные деньги. Приятная, остроумная, легкая серия очерков о богатой жизни- идеальное чтение для отпуска, настраивающее на жизнелюбивый и позитивный лад.
 
Кількість видач: 3

84(4РОС)6-4 П 32 - 1361710 кп - хр хл
Пикуль, Валентин Саввич. Как трава в поле...

 
«…Вот жил человек, любил, страдал, радовался и огорчался, о чем-то хлопотал, что-то делал, а… где же все это? Пожалуй, остался от него один храм в Париже, зато вот о нем самом – ни звука, будто и не было на свете этого человека… Не знаю, как вам, читатель, а мне печально…» Так написал Валенитн Саввич Пикуль о герое миниатюры «Как трава в поле…» и рассказал о его судьбе потомкам, то есть нам с вами… В миру, еще учась его звали Осип Васильев. Получив духовное звание он стал отец Осип, а за отличные успехи — направление в Париж, где и возглавил посольскую церковь. И надо же, началась Крымская компания. И появились во Франции русские пленные, которые стали для отца Осипа как родные дети, на которых он и тратил все свои сбережения, а еще, и только благодаря ему, в Париже, был построен православный храм.
 
Кількість видач: 3

1548987; 784.031; С-38.
Сінельніков І. Г. Методика роботи з фольклорним колективом : навч. посіб. / І. Г. Сінельніков. - К.: Видавництво Ліра- К, 2017. - 236 с.

 
В цій книзі наведено рекомендації з вивчення дисциплін "Фольклорний ансамбль" і "Методика роботи з фольклорним колективом" та основні теми для вивчення. Подано плани лекційних і практичних занять, завдання і методичні рекомендації для самостійної роботи студентів та ін. Книга стала популярною перед початком навчального року серед студентів, абітурієнтів та викладачів культурно-освітніх - закладів.
 
Кількість видач: 3

м 1540704; 85.334; С-47.
Сліпченко К. О. Роман Віктюк \ К. Сліпченко; худож.-оформлювач В. М. Карасик. - Харків: ТОВ

 
Книга - про генія і провокатора театру, на вистави якого квитків не дістати. Про падіння в житті Романа Віктюка, про його безвість і безгрошів"я. Книга про те, як пройшов простий львівський хлопець на вершину слави, як зміг довести всім, що його театр - це Театр з великої літери, який не сплутаєш з жодним іншим театром, бо він унікальний? У книзі розповідається не тільки про життя знаменитого режисера. а й про його вистави. І найголовніше, що цим оповідачем часто виступає сам Віктюк.
 
Кількість видач: 3

1443217 63.3Ф87
Фрэн И. Клеопатра или Неподражаемая .- М.:Мол.гвардия,2004.-479с.

 
Книга знакомит с жизнью одной из самых удивительных и загадочных женщин в истории человечества - царицы Клеопатры.Книгу Ирэн Фрэн выделяет яркая образность и предельная историческая достоверность. Книга издана в серии ЖЗЛ. Судьба Клеопатры притягательна потому , что она с максимальным напряжением сил пережила все этапы своей земной жизни.
 
Кількість видач: 3

83.3(4Укр)5 - 8 Ц56
Цибаньова О.С. Євген Гребінка . - К.: Молодь, 1972. - 302с. - (Серія біографічних творів).

 
Це повість про талановитого поета і видатного організатора літературного руху передшевченківського періоду Євгена Павловича Гребінку. На широкому документальному матеріалі автор відтворює життєвий і творчий шлях письменника. Показано численні зв'язки Є.П.Гребінки з українськими та зарубіжними літераторами.
 
Кількість видач: 3

641К78
Кравецкая Л. Закусочные слоеные торты-сэндвичи.-Харьков.2017

 
Всегда среди читательниц пользовались большим успехом книги по кулинарии.И вот прекрасно оформленная книга Л.Кравецкой знакомит с новыми рецептами на любой вкус. Простые и оригинальные рецепты из привычных ингредиентов , но в необычном сочетании:торты на основе бородинского хлеба и сыра ,белых тостов и свеклы и т.д. Книга ярко иллюстрирована.
 
Кількість видач: 2