2013 рік (періодика)
 
Пропонуємо до вашої уваги список книг, які мали найбільший попит цього року.
Під час складання рейтингу враховувалися запити читачів відділів обслуговування.

 

В412
Вісник державних закупівель

 
Офіційний інформаційний бюлетень. Оскільки всі питання, що стосуються сфери державних закупівель, знаходяться у компетенції Міністерства економіки України, як уповноваженого органу виконавчої влади, то найбільш надійним джерелом інформації можна вважати його офіційний інформаційний бюлетень "Вісник державних закупівель". Тематичні розділи бюлетеня присвячені окремим питанням, а саме: проведенню процедур закупівель, результатам попередньої кваліфікації, повідомленням про акцепти, відомостям, що стосуються рішень Уповноваженого органу, повідомленням про відміни, результатам закупівель, рішенням органу оскарження. Вся інформація, яку публікує офіційний інформаційний бюлетень "Вісник державних закупівель", дублюється на відповідному загальнодержавному веб-порталі.
 
Кількість видач: 1231

Ф42
Физкультура и спорт. ФИС

 
Журнал основан 15 мая 1922 года. Издание пропагандирует здоровый образ жизни и способы его достижения. Самый популярный из журналов такого рода, он приглашает читателей в мир гармонии души и тела. В этом мире каждый найдет свой собственный путь к совершенствованию. Здесь есть из чего выбирать! Отдел периодики получает этот журнал с 1945 г.
 
Кількість видач: 220

П250
Підприємництво, господарство і право

 
Науковий журнал. Проблематика видання: висвітлення питань господарського, цивільного, трудового, кримінального та інших галузей права. Рік заснування журналу: 1996. Відділ періодики отримує це видання з 2001 р.
 
Кількість видач: 154

Б167
Бюлетень Міністерства юстиції України

 
Загальнодержавне науково-практичне видання. Засноване Міністерсвом юстиції України в 1998 році. Видається щомісячно. На сторінках журналу аналізуються проблеми розвитку законодавства України та питання, пов'язані з практикою його застосування. Значна увага приділяється висвітленню діяльності Міністерства юстиції України, його територіальних органів та установ, оприлюдненню нормативно-правових актів та інформуванню громадян України про нові нормативно-правові акти, які стосуються прав, свобод і законних інтересів громадян, поширенню через бюлетень знань про державу і право, роз’ясненню чинного законодавства та поданню коментарів з практики його застосування та ін. Відділ періодики отримує видання з 1999 року. Мова видання: українська.
 
Кількість видач: 123