Дубровик-Рохова Алла  Мери 2016 року
//День. - 2016. - №238-240. - С.16  ( 28.12.2016 )

Вибір редакції «Дня»

Ми ж вирішили відзначити за приклад якісного управління містом у цьому році мера Дніпра Бориса ФІЛАТОВА.
Рік тому у Дніпровській раді не було депутатської більшості, а проблеми з прийняттям бюджету — вибивали з колії життєдіяльність Дніпра.
«Нам дісталось розграбоване місто зі втраченою системою управління. Борги за газ, тепло і світло досі складають 3,7 млрд грн. У нас багато системних проблем, котрі поступово вирішуємо, наприклад, підписуємо меморандуми з енергопостачальниками», —  розповідає Борис Філатов.
Увесь перший квартал депутати працювали без прийнятого бюджету. Тому, фактично, повноцінно можна оцінювати роботу за вісім місяців року.
В умовах жорсткого політичного і економічного протистояння народним обранцям вдалося здійснити якісний прорив у системі реформування міського господарства і вони показали, дійсно, вражаючі результати: Дніпровська територіальна громада займає другу позицію, після столиці, в рейтингу успішних міст України. З повним текстом можна ознайомитись у відділі періодики за адресою : пр. Д. Яворницького,18, а також на сайті газети: https://day.kyiv.ua/uk/article/korona-dnya-podrobyci/mery-2016-roku