Радківський Аркадій  Фронт професора Матроса-Таранца
Таранца // Урядовий кур'єр. - 2016. -№ 224. - С. 5  ( 29.11.2016 )

У начальника стоматологічного відділення Дніпровського військового госпіталю доктора медичних наук, професора, підполковника медслужби Ігоря Матроса-Таранця часу катастрофічно не вистачає. Адже звичайний стоматкабінет переформовується у сучасне стоматологічне відділення, в якому вже надають спеціалізовану допомогу за всіма аспектами щелепно-лицевої хірургії, хірургічної стоматології тощо.
— Одночасно з проведенням ремонту фахівці відділення лікують наших військових, — каже Ігор Миколайович. — А ще домовились із трьома медичними вишами щодо проведення практичних занять на базі військового госпіталю. Це дасть нам змогу брати активну участь у навчанні майбутніх лікарів, залучити професорсько-викладацький склад медвишів для лікування хворих та поранених військових.
 Білий халат Ігор Миколайович замінив на камуфляжну форму. Фото автора
Як щелепно-лицевий хірург і хірург-стоматолог професор Ігор Матрос-Таранець проводить лікування та протезування щелепно-лицевих, стоматологічних захворювань. Він автор 6 навчальних посібників, 7 монографій, 26 винаходів тощо. Під науковим керівництвом професора 9 молодих вчених захистили кандидатські дисертації.
  Полный текст смотри в отделе периодики по адресу: пр. Д. Яворницкого, 18 и на сайте газеты: http://ukurier.gov.ua/uk/news/front-profesora-matrosa-tarancya/