МВС і влада Дніпра зважилися на експеримент
//Юридичний вісник України. - 2016. - №44. - С.8  ( 10.11.2016 )

Серед основних переваг сервісного центру МВС новою зразка — найсучасніші технології, електронна черга, система прозорості кабінетів і спеціально підготовлений клієнтооріентоваyний персонал. Сервісний центр надаватиме платні й  безкоштовні послуги, що відносяться до компетенції МВС: видача й обмін водійських посвідчень, реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, замовлення й видача номерних знаків.
«У Дніпрі ми запускаємо пілотний проект оцінки якості роботи адміністраторів сервісних центрів МВС, що допоможе нам відслідковувати ефективність прані персоналу та вираховувати КРІ. Ми також впровадимо систему інформаційних боксів, де можна буде знайти всю необхідну інформацію про послуги», - розповідає про Інновації керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.
У Дніпровському центрі надання адміністративних послуг можна буде зареєструвати також земельні ділянки, отримати виписку з Державного земельного кадастру, здійснити реєстрацію прав на нерухоме майно, реєстрацію декларацій » сфері містобудування та інші адміністративні послуги.
  Полный текст смотри в отделе периодики по адресу: пр. Д. Яворницкого, 18